Sprzedaż karnetów i biletów wstrzymana

  21.10.2020
  Sprzedaż karnetów i biletów wstrzymana

  Przypominamy, iż w związku z wprowadzeniem nowych zasad sanitarnych, obowiązujących od 17 października, sprzedaż karnetów i biletów na kolejne mecze Pasów została wstrzymana do odwołania.


  Dystrybucja zostaje wstrzymana w związku z wprowadzeniem nowych zasad sanitarnych, obowiązujących w ramach przeciwdziałania pandemii wirusa SARS-CoV-2. Zgodnie z ich treścią, zarówno w strefie "żółtej", jak i "czerwonej" wydarzenia sportowe do odwołania mają być rozgrywane bez udziału publiczności.

  Nowe obostrzenia obowiązują od 17 października. Najbliższe domowe spotkanie Pasów to mecz z Jagiellonią Białystok, zaplanowany na 7 listopada, godz. 17:30. O wszelkich ewenutalnych zmianach dotyczących dystrybucji biletów na spotkanie będziemy informować na bieżąco.

  Wszystkich, którzy zakupili bilety na ostatni mecz Pasów z Piastem Gliwice informujemy, że w wypadku biletów nabytych przez Internet zwrot pieniędzy został przeprowadzony automatycznie.

  W wypadku biletów zakupionych stacjonarnie, zwrot jest możliwy w naszych Punktach Obsługi Kibica, zlokalizowanych bezpośrednio przy Stadionie za okazaniem dowodu zakupu. Drugą z opcji stacjonarnych jest wymiana zakupionej wejściówki na bilet, który zostanie wykorzystany przy pierwszym spotkaniu, rozgrywanym z ponownym udziałem publiczności.

  W najbliższych dniach nasze POK otwarte będą w godzinach:

  Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00
  Sobota: 10:00 - 16:00
  Niedziela: ZAMKNIĘTE

  Posiadaczy karnetów na mecze Cracovii informujemy, że dalsze działania Klubu uzależnione będą od rozwoju sytuacji epidemicznej. Odpowiednie decyzje odnośnie rekompensat podejmiemy w zależności od okresu obowiązywania obecnie wprowadzonych obostrzeń. O wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco, w osobnych komunikatach.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ