Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2024

  09.02.2024
  Sprzedaż karnetów na rundę wiosenną 2024

  Ruszyła sprzedaż karnetów na spotkania Pasów w PKO BP Ekstraklasie w rundzie wiosennej 2024! W jego skład wchodzi 7 meczów rozgrywanych w pierwszej połowie 2024 roku. Swój abonament można zakupić lub przedłużyć drogą internetową i w Punktach Obsługi Kibiców.

  Punkty Obsługi Kibiców czynne są niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00, natomiast w weekendy od 10:00 do 18:00. Możliwość zakupu karnetu online dostępna jest [TUTAJ].

  Miejsca posiadaczy karnetów JESIEŃ 2023 będą zarezerwowane do 31 stycznia 2024 do godziny 9:59. Istnieje możliwość ich odnowienia lub wyboru innych. Po tym czasie zwolnione zostaną wszystkie miejsca do ogólnej sprzedaży.

  Cena ze zniżką za kontynuacjęCena bez zniżki
  Sektor A/B161 zł179 zł
  Sektor C*7 zł7 zł
  Sektor D90 zł100 zł
  Sektor E/G185 zł205 zł
  Sektor F/H230 zł255 zł
  Sektor I167 zł185 zł

  *sektor dla osób z niepełnosprawnością

  - KARNET STUDENCKI/UCZNIOWSKI:

  Dostępne są karnety studenckie/uczniowskie w cenach 79 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości). Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl, należy wysłać skan legitymacji.

  - KOBIETY #NASTADIONIE!:

  Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również karnety będą w cenie 79zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - OFERTA DLA SENIORÓW:

  Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć karnet w cenie 79zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

  - ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

  Najmłodsi kibice wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia i tylko wejście na Sektor Rodzinny. Na pozostałych sektorach obowiązuje cena biletu ulgowego.

  - OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

  Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet na rundę wiosenną dla osoby z niepełnosprawnością kosztuje 7 zł. Promocja obowiązuje tylko na sektorze C.

  - ZASŁUŻENI, HONOROWI DAWCY KRWI PIERWSZEGO STOPNIA:

  Osobom z tytułem Zasłużonego, Honorowego Dawcy Krwi I Stopnia przysługują karnety i bilety w cenie ulgowej. Z uwagi na to, że kobiety mają możliwość zakupu biletów i karnetów w cenie ulgowej, otrzymują one dodatkowy upust 50% od swojej dotychczasowej ulgi. Aby móc skorzystać z ulgi, podczas zakupu należy okazać legitymację honorowego dawcy krwi.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ