Sylwester Lusiusz na dłużej w Pasach!

  19.02.2020
  Sylwester Lusiusz na dłużej w Pasach!
  Kolejny ważny element zespołu przedłuża swoją umowę z najstarszym Klubem sportowym w Polsce! Przez kolejne lata pasiaste barwy reprezentować będzie Sylwester Lusiusz, który podpisał kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2024 roku.

  Nasz młody gracz swoją karierę rozpoczynał w zespołach Iskry Przysietnica oraz Karpat Krosno. Szybko, bo w wieku niespełna piętnastu lat przeniósł się z nich jednak do Cracovii, w której przeszedł drogę od juniora do zespołu seniorów. W 2018 roku był jednym z filarów zespołu, który zdobył wicemistrzostwo Centralnej Ligi Juniorów, grając w nim pełne 90 minut w niemal każdym spotkaniu.

  Od początku trwającego sezonu możemy regularnie oglądać go na boiskach PKO BP Ekstraklasy. Do tej pory wystąpił w osiemnastu spotkaniach ligowych oraz dwóch Totolotek Pucharu Polski, stając się jednym z kluczowych graczy zespołu Trenera Michała Probierza. Został jednocześnie dostrzeżony przez selekcjonera młodzieżowej reprezentacji Polski, Czesława Michniewicza, uczestnicząc w kilku zgrupowaniach kadry U-21.

  Lucek, cieszymy się, że jesteś z nami!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ