Thiago Rodrigues de Souza kolejnym wzmocnieniem Pasów!

  17.01.2020
  Thiago Rodrigues de Souza kolejnym wzmocnieniem Pasów!

  Poznaliśmy kolejny transfer najstarszego Klubu sportowego w Polsce przed powrotem do rozgrywek PKO BP Ekstraklasy! Pasy wzmacnia brazylijski pomocnik, Thiago Rodrigues de Souza, wiążąc się z Cracovią na najbliższe cztery lata - do końca 2023 roku.

  Thiago w rundzie jesiennej reprezentował barwy pierwszoligowej Sandecji Nowy Sącz, w której rozegrał 19 spotkań ligowych oraz dwa pucharowe. Trafiał do siatki trzykrotnie, dwa razy asystując. Gra w zespole "Sączersów" była jego pierwszą na polskich boiskach. 23-latek wcześniej grał w rodzimych rozgrywkach, reprezentując barwy Cruzeiro, RB Brasil oraz Operario Futebol Clube.

  Młody Brazylijczyk szybko zaaklimatyzował się w Polsce, stając się podstawowym zawodnikiem zespołu z Nowego Sącza, a także jednym z większych objawień sezonu. Jego trafienie z dystansu w spotkaniu z Chojniczanką Chojnice okazało się jedną z najefektowniejszych bramek całej rundy jesiennej Fortuna 1 Ligi. Thiago niewątpliwie dobrze wszedł w seniorską piłkę w naszym kraju, znajdując się na fali wznoszącej. Dziś kontynuować ją będzie w najstarszym Klubie sportowym w Polsce.

  Thiago, witamy i życzymy powodzenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ