Tomasz Przekaza dyrektorem działu analiz!

  03.04.2024
  Tomasz Przekaza dyrektorem działu analiz!

  Pion sportowy Cracovii rozszerza się o kolejną osobę! Miło nam poinformować, że Tomasz Przekaza został dyrektorem Działu Analiz w Najstarszym Klubie Sportowym w Polsce.

  Tomasz Przekaza jest absolwentem poznańskiej AWF na kierunku Wychowanie Fizyczne, w specjalizacji trener piłki nożnej. W swojej dotychczasowej karierze pracował w Akademii Lecha Poznań, gdzie był głównym analitykiem, pomagając w zdobyciu kilku mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Następnie przeniósł się do Warty Poznań, gdzie był analitykiem w sztabie pierwszego zespołu za kadencji najpierw Piotra Tworka, a następnie Dawida Szulczka. W ostatnich miesiącach pracował w Rakowie Częstochowa jako główny analityk tamtejszej Akademii.

  Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłem, bo Cracovia to bardzo zasłużony klub. Z wielką przyjemnością podpisałem umowę i mam nadzieję, że swoją pracą przyczynię się do tego, żeby Cracovia osiągała jak najlepsze rezultaty. Są tu bardzo dobre warunki, przede wszystkim ośrodek w Rącznej robi duże wrażenie, jest to już poziom europejski. Klub tworzą ludzie, a tutaj widzę, że zebrali się naprawdę wybitni specjaliści. Całkiem młodzi, ale już ze sporym doświadczeniem. Mam nadzieję, że będziemy razem się napędzać” – mówi Tomasz Przekaza.

  Posłuchajcie pierwszej rozmowy z nowym dyrektorem Działu Analiz Cracovii:

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ