Toyota Romanowski gra razem z Cracovią!

  • Galerie
29.04.2022
Toyota Romanowski gra razem z Cracovią!

Najstarszy Klub Sportowy w Polsce po raz kolejny nawiązał współpracę z firmą Toyota Romanowski, Autoryzowanym Dealerem Toyoty i Lexusa.

- Współpraca z zespołami sportowymi jest wpisana od wielu lat w DNA naszej firmy. Niezwykle cieszymy się na kolejne miesiące współdziałania z jednym z największych klubów w Polsce, zwłaszcza pamiętając, jak dobrze wyglądała nasza kooperacja w przeszłości - przyznaje Michał Akszak-Okińczyc członek zarządu Autoryzowanego Dealera Toyoty i Lexusa.

- Wspólnym mianownikiem MKS Cracovia SSA i Toyota Romanowski jest rozwój i ciągłe doskonalenie się (określane w koncernie Toyota japońskim słowem Kaizen). Zawsze dążymy aby ta strategia przekładała się na możliwość oferowania każdego dnia wyższej jakość usług i ostatecznie dawała korzyści i zadowolenia naszym Klientom. Świat sportu i biznesu przenika i pokrywa się w wielu aspektach. Liczymy przez to mocno, iż doświadczenia naszych podmiotów dadzą wszystkim wymierne korzyści - dodaje.

Z odnowienia współpracy cieszy się również wiceprezes MKS Cracovia SSA, Jakub Tabisz: - Emocje sportowe i podróżowanie samochodami dają zawsze wiele satysfakcji. Jestem niezmiernie zadowolony z faktu, że naszym partnerem zostaje firma z wielkim uznaniem na rynku, posiadająca jeden z największych salonów samochodowych w Europie, lider sprzedaży samochodów Toyota i Lexus w Polsce w roku 2021.

Dzięki podpisanej współpracy, nasz klub będzie mógł m.in. korzystać ze sprawdzonych i uznanych w świecie motoryzacji ekologicznych, niskoemisyjnych i samoładujących się samochodów hybrydowych Toyota C-HR.

Więcej o naszym partnerze możecie przeczytać [W TYM MIEJSCU].

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ