Trening Noworoczny 2020 już w tę środę!

  30.12.2019
  Trening Noworoczny 2020 już w tę środę!
  Rozpocznij z nami kolejny rok pasiastej historii! Dokładnie w południe pierwszego dnia nowego, 2020 roku na "Ziemi Świętej" przy ul. Józefa Kałuży 1 po raz kolejny zmierzy się pierwszy i drugi zespół najstarszego Klubu sportowego w Polsce.

  Wielkimi krokami zbliża się jedna z najpiękniejszych tradycji nie tylko polskiej, lecz i światowej piłki. Już 1 stycznia nowego, 2020 roku piłkarze najstarszego Klubu sportowego w Polsce wyjdą na murawę naszej "Ziemi Świętej", by rozegrać spotkanie noworoczne. Jak zawsze, w meczu zmierzą się piłkarze pierwszej drużyny oraz zespołu rezerw. 

  Pielęgnujże pasiastą historię razem z nami! Pierwszy gwizdek wybrzmi - jak zwykle - 1 stycznia o godzinie 12:00. Wstęp na ten wyjątkowy mecz będzie oczywiście darmowy! W Nowy Rok otworzymy dla Was sektory B, C, D, VIP oraz Skybox. Warto jak najszybciej zająć swoje miejsce na trybunach!

  Ważne: Jeżeli jesteś w posiadaniu karnetu JESIEŃ lub CAŁY, bilet na Trening Noworoczny został już wgrany na Twoją Kartę Kibica. Przychodząc na "Ziemię Świętą", weź ją ze sobą.

  Nie jesteś jednym z naszych karnetowiczów? Przyjdź do Punktu Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1 i odbierz darmową wejściówkę na Trening Noworoczny.

  Zaproś swoich znajomych i wspólnie stwórz kolejną odsłonę najpiękniejszej pasiastej tradycji! Wspólnie przywitajmy Nowy Rok na "Ziemi Świętej"!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ