Trwa sprzedaż otwarta Karnetów WIOSNA 2022

  01.02.2022
  Trwa sprzedaż otwarta Karnetów WIOSNA 2022

  17 stycznia rozpoczął się proces otwartej sprzedaży abonamentów na domowe mecze Pasów w rundzie wiosennej PKO BP Ekstraklasy. Tym samym do sprzedaży zostały włączone miejsca, które do tej pory były zarezerwowane dla posiadaczy karnetów JESIEŃ 2021. 


  Uwaga: Karnet WIOSNA 2022 zapisywany jest na Karcie Kibica Cracovii, której posiadanie jest niezbędne do poprawnego działania meczowego abonamentu. Karty wyrabiane są w naszych stacjonarnych Punktach Obsługi Kibica, wybierać można spośród sześciu unikalnych wzorów.

  Karnety dostępne są w ramach nowego systemu biletowego, wprowadzonego po zakończeniu rundy jesiennej. Kupno abonamentu wymaga założenia nowego konta.


  CENNIK I PROMOCJE

  Wszystkie obniżki oraz przedłużenia abonamentów obejmują każdy typ karnetu, zakupiony przed poprzednią rundą - włącznie ze zniżkowymi abonamentami dla seniorów, studentów, kobiet, niepełnosprawnych lub dzieci. Przed wiosennymi meczami obowiązuje pełen zestaw dotychczasowych zniżek.

  Poniżej znajdziecie cennik Karnetów WIOSNA 2022, a także spis obowiązujących promocji. Jak zawsze, w cenę karnetu wliczone pozostają mecze pasiastych rezerw, aktualnego lidera w swojej grupie III ligi, a także spotkania Centralnej Ligi Juniorów.

   
  - KARNET STUDENCKI/UCZNIOWSKI:

  Studenci i uczniowie wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej/uczniowskiej przy zakupie biletu. Aby skorzystać ze zniżki przy zakupie przez Internet na adres: pok@cracovia.pl należy wysłać skan legitymacji.

  Dostępne są również karnety studenckie/uczniowskie na rundę wiosenną za 79 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - KOBIETY #NASTADIONIE!:

  Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł oraz wiosenne karnety za 79 zł! Promocja również dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektorów VIP i J (gości).

  - OFERTA DLA SENIORÓW:

  Rozwiązanie to obejmuje także grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65. roku życia. Również i oni mogą nabyć bilety za 10 zł oraz karnet Wiosna za 79 zł. Tutaj również oferujemy miejsca na wszystkich sektorach poza VIP i J (gości).

  - ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:

  Najmłodsi kibice wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

  - ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:

  Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I. Karnet Wiosna dla dziecka w tym wieku dostępny jest w cenie 10 zł.

  - OSOBY Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ:

  Na sektor C osoby z niepełnosprawnością wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Karnet Wiosna dla osoby z niepełnosprawnością kosztuje 10 zł !Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

  Pomóż nam zapełnić Stadion! Przy zakupie wypełnij ankietę dotyczącą szczepień przeciw Covid-19. Zaznaczenie odpowiedzi jest dobrowolne i nie jest wymagane do zakupu, ale pamiętaj, że dzięki zaznaczeniu “TAK” zwalniasz dodatkowe miejsce na Stadionie.


  KONTAKT

  Na wszelkie pytania oraz wątpliwości, związane z procesem sprzedaży karnetów na nowy sezon, odpowiadamy w naszych Punktach Obsługi Kibica. Zachęcamy do kontaktu drogą mailową pod adresem pok@cracovia.pl, lub też telefoniczną pod numerem: +48 694 464 557.

  Punkty Obsługi Kibica czynne są od poniedziałku do piątku w godzinach 10-20, natomiast w weekendy od 10 do 18.


  KARNETY VIP

  Kibiców zainteresowanych przedłużeniem karnetów na sektor VIP zachęcamy do kontaktu z p. Moniką Misiak. Wiadomości mailowe przyjmujemy pod adresem: kinga.macinkiewicz@cracovia.pl, tel. 694 464 558.

  Cennik karnetów na ten sektor znajdziecie poniżej.


  Do zobaczenia #NaStadionie!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ