Wracamy na "Ziemię Świętą"! Bilety na mecz z Lechem w sprzedaży

  09.02.2020
  Wracamy na "Ziemię Świętą"! Bilety na mecz z Lechem w sprzedaży

  Po zwycięstwie w Gdyni wspólnie stawiamy kolejny krok w drodze po najwyższe cele! Już w niedzielę, 16 lutego o 17:30 podejmujemy naszych przyjaciół z Poznania. Bilety na ten mecz już w sprzedaży!

  Prezentujemy cennik biletów wstępu na mecze Cracovii w sezonie 2019/20:

  CENA BILETU zawarta w powyższych cennikach to oferta dla kibiców posiadających Karty Kibica Cracovii! Przypominamy, iż Kartę Kibica można wyrobić wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica nr 1 przy ul. Józefa Kałuży 1! Cena Karty Kibica wynosi 15zł.

  Ważna informacja dla wszystkich osób, które chcą zakupić bilety na mecze Cracovii na sektor VIP. W vipowskie wejściówki można zaopatrzyć się wyłącznie w recepcji VIP #NaStadionie Pasów. Zapraszamy do recepcji VIP od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 17:00. Wejście od strony ulicy Józefa Kałuży 1.

  Tel.: 694 464 558

  Ujednolicamy godziny otwarcia naszych Punktów Obsługi Kibica! Od teraz są one czynne o tej samej porze w dni powszednie, zmianie ulegając tylko w weekendy. Wszystkich przyszłych karnetowiczów zapraszamy w poniższych godzinach:

  Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00

  Sobota - niedziela: 10:00 - 18:00

  W nowym sezonie zrównane zostają ceny abonamentów na sektory A i B. Udostępniamy również Państwu możliwość przebukowania karnetu na bilet na inny sektor przed konkretnym pojedynczym meczem. Można będzie tego dokonać wyłącznie w Punkcie Obsługi Kibica. Zmiany te realizujemy we wszystkie dni otwarcia Punktów z wyłączeniem dni meczowych.

  Zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie imprez masowych jako organizator jesteśmy zobligowani do kontroli biletów wraz z dokumentem tożsamości ze zdjęciem. Tym samym przypominamy, że osoby wybierające się na mecz muszą posiadać dowód osobisty lub inny dokument ze zdjęciem.

  PROMOCJE:

  - OFERTA DLA STUDENTÓW:


  Studenci ponownie wejdą na nasz stadion płacąc za bilet na pojedynczy mecz jedyne 10 zł. Jedynym warunkiem jest okazanie ważnej legitymacji studenckiej przy zakupie biletu. Legitymację wystarczy okazać minimum raz. Po dodaniu do odpowiedniej bazy kibiców możliwe będzie nabywanie biletów po "studenckiej" cenie przez Internet.

  - KOBIETY #NASTADIONIE!:


  Analogicznie sytuacja wygląda w wypadku biletów dla Pań. Dla nich również mamy pojedyncze bilety za 10 zł. Promocja dotyczy wszystkich sektorów z wyłączeniem sektora VIP.

  - OFERTA DLA SENIORÓW:


  Rozwiązanie to obejmuje również grupę najstarszych fanów Cracovii, kibiców po 65 roku życia. Także i oni mogą nabyć bilety za 10 zł.

  - ZA DARMO DO 7 ROKU ŻYCIA:


  Najmłodsi kibice wraz z opiekunami wchodzą na mecze za darmo! Oferta obejmuje dzieci do 7 roku życia. Darmowe wejście odbywa się po pobraniu bezpłatnego biletu w Punkcie Obsługi Kibica.

  - ZA 1 ZŁ DO 15 ROKU ŻYCIA:


  Na sektor rodzinny dzieci w wieku 8-15 lat wchodzą za symboliczną złotówkę. Oferta obejmuje miejsca wyłącznie na sektorze I.

  - PROMOCYJNE KARNETY DLA DZIECI W WIEKU 8-15:

  Dzieci w tym przedziale wiekowym wejdą na mecz za jedyne 10zł. Promocja obejmuje wszystkie sektory z wyłączeniem sektorów VIP oraz J (gości).

  - OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE:


  Na sektor C niepełnosprawni wchodzą za złotówkę na pojedyncze mecze! Promocja obowiązuje tylko na sektorze C. Opiekunowie nabywają karnet w cenie regularnej.

  Promocje nie łączą się.

  GDZIE KUPIĆ BILETY?

  1) w Punkcie Obsługi Kibica przy ul. Józefa Kałuży 1:

  Poniedziałek - piątek: 10:00 - 20:00
  Sobota - niedziela: 10:00 - 18:00

  2) przez Internet na BILETY.CRACOVIA.PL

  3) w wybranych salonikach sieci Kolporter:

  - Kraków, Galeria Krakowska, ul. Pawia 5
  - Kraków, Galeria Bronowice (Auchan), ul. Stawowa 61
  - Kraków, Centrum Handlowe Serenada, ul. Bora-Komorowskiego 41
  - Tarnów, Galeria Tarnovia, ul. Krakowska 149
  - Miechów, Galeria Miechowska, ul. Sienkiewicza 14

  Bądźże z nami. Tylko wspólnie możemy osiągnąć wszystko.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ