Załóż Konto za Zero do końca lutego i oglądaj Ekstraklasę za darmo!

  28.01.2021
  Załóż Konto za Zero do końca lutego i oglądaj Ekstraklasę za darmo!

  Załóż PKO Konto za Zero z Oficjalną Kartą Ekstraklasy z wizerunkiem Cracovii! Po spełnieniu warunków wyjątkowej promocji Banku możesz otrzymać pakiet Sport lub Film w Platformie CANAL+ telewizji przez Internet na pół roku! Promocja została przedłużona - od teraz trwa do 28 lutego 2021 włącznie.


  Warunki korzystania z niej są wyjątkowo proste. Wymagane jest założenie Konta Za Zero w ramach programu współpracy Klubów Ekstraklasy, zgodnie z obowiązującym regulaminem. Swoje konto założyć można [W TYM MIEJSCU].

  Po wyborze Oficjalnej Karty Ekstraklasy z wizerunkiem ukochanego Klubu (w tym dostępna jest również karta w pasiastych barwach!), wyrażeniu zgody na komunikację marketingową PKO Banku Polskiego oraz wykonaniu minimum trzech transakcji bezgotówkowych za pomocą karty, otrzymasz półroczny pakiet dostępu do wybranej oferty CANAL+.

  UWAGA: Promocja obejmuje również pakiet sportowy - to prosta droga, by zapewnić sobie darmowy dostęp do spotkań PKO BP Ekstraklasy przez całe 6 miesięcy!

  Jeśli posiadasz już Pakiet Sport w Platformie CANAL+ telewizji przez internet, albo po prostu wolisz oglądać filmy - możesz w ramach promocji wybrać Pakiet Film. Decyzja należy tylko do Ciebie!

  Zakładając konto z kartą Twojego klubu, nie tylko zapewniasz mu też dodatkowe, realne wsparcie, lecz również możesz cieszyć się meczami lub filmami w serwisie CANAL+ telewizji przez internet za darmo!

  Wszystkie informacje nt. współpracy Pasów z PKO Bankiem Polskim znajdziecie na naszej dedykowanej podstronie. Link do niej dostępny jest [TUTAJ].

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ