Zimowe zgrupowanie Pasów w Belek

  13.11.2023
  Zimowe zgrupowanie Pasów w Belek

  Jeszcze przez ponad miesiąc ekipa Pasów będzie rywalizować w meczach PKO BP Ekstraklasy i Fortuna Pucharu Polski w 2023 roku. Później przyjdzie czas na krótką przerwę, Tradycyjny Trening Noworoczny i start przygotowań do rundy wiosennej. Formę przed meczami o stawkę w pierwszej połowie 2024 roku, nasi zawodnicy będą przygotowywać podczas zgrupowania w tureckim Belek.

  Obóz przygotowawczy zaplanowano na 15 dni. Rozpocznie się on 13 stycznia 2024 roku, a zakończy 27 stycznia. Oprócz zajęć treningowych, piłkarze Cracovii rozegrają 4 mecze sparingowe. Naszych rywali przedstawimy wkrótce.

  - Z perspektywy lat znamy już bardzo dobrze Turcję i jej bazę hotelowo-treningową. Ważnym aspektem było też wprowadzone kilka miesięcy temu bezpośrednie połączenie lotnicze z lotniska Kraków-Balice do Antalyi. W tym roku zdecydowaliśmy się na hotel Susesi Luxury Resort oraz przynależące do niego boiska w kompleksie Susesi Football Centre. W styczniu 2023 byliśmy bardzo zadowoleni z przygotowania murawy na sparing z Banikiem Ostrawa, a w samym hotelu w marcu zakwaterowana była chociażby Reprezentacja Polski U21 - przyznaje Filip Trubalski, Wicedyrektor ds. Sportowych MKS Cracovia SSA.

  Po zakończeniu zgrupowania, nasz zespół będzie trenował w Cracovia Training Center w Rącznej, gdzie 2 lutego rozegrany zostanie sparing z FK Železiarne Podbrezová. Wznowienie rozgrywek PKO BP Ekstraklasy zaplanowano na weekend od 9 do 11 lutego 2024 roku. Wówczas Pasy podejmą #NaStadionie przy ul. Kałuży ekipę Radomiaka Radom.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ