Bogusław Kuraś odwiedził Team Przecław

  03.06.2024
  Bogusław Kuraś odwiedził Team Przecław

  Koordynator Klubów Partnerskich Cracovii Bogusław Kuraś w ostatnich dniach wizytował Team Przecław, gdzie mógł przyjrzeć się wielu treningom tamtejszych grup młodzieżowych, a także współprowadzić zajęcia rocznika 2012.

  Oto jak wizytę podsumowali przedstawiciele Cracovii i Team`u Przecław:

  Bogusław Kuraś: "Kolejna wizyta w klubie parterskim za nami, miałem okazję zobaczyć treningi akademii Team Przecław. Prezes zapewnił możliwość oglądnięcia sporej liczby treningów, dzięki zaplanowaniu jednostek pod moją wizytę, oprócz samej obserwacji miałem przyjemność wziąć udział we współprowadzeniu treningu rocznika 2012, co było bardzo fajnym doświadczeniem. Wizyta była bardzo udana, otwartość trenerów i duże zaangażowanie zawodników było budujące. Te wizyty mają dla nas bardzo dużą wartość, ponieważ stawiamy na realność naszych działań i mamy nadzieję, że nasi partnerzy będą na tym korzystali".

  Paweł Sędlak, prezes Team Przecław: "W piątek gościliśmy w Przecławiu Koordynatora Klubów Partnerskich Cracovii Bogusława Kurasia. Była to pierwsza wizyta trenera koordynatora w naszym lubie. W czasie wizyty przeprowadziliśmy treningi w kategoriach od Skrzatów do Trampkarzy. Trener Bogusław nie ograniczał się tylko do obserwacji, biorąc udział w treningu łodzików. Jestem przekonany, że takie wizyty, wpłyną na jakość naszej pracy i dalszy rozwój Szkółki. W imieniu swoim oraz trenerów bardzo dziękuję za wspólnie spędzony czas, merytoryczne rozmowy i cenne uwagi".

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ