Centralna Liga Juniorów U-15: Porażka z Sandecją Nowy Sącz

18.10.2020
    Podopieczni trenera Dudzińskiego rozegrali dziś kolejne spotkanie w ramach Centralnej Ligi Juniorów U-15. Tym razem przeciwnikami drużyny Cracovii był zespół Sandecji Nowy Sącz. Mecz zakończył się porażką Pasów i wynikiem 1:3.

Cracovia - Sandecja Nowy Sącz 1:3 (0:2)

Jedyną bramkę dla zespołu Pasów zdobył Pustelnik.

Skład wyjściowy Pasów:

Kolber - Zgłobik, Pazdan, Kapusta, Marchewczyk - Rapacz, Golus, Bzdyl, Pustelnik, Kucharczyk - Wrona.

Ławka rezerwowych:

Żuławiński, Nowak, Sarnecki, Kuc, Kuczmier, Zawadzki, Piszczek.

Życzymy powodzenia w kolejnych ligowych starciach!

Trener tak skomentował mecz:

"Świetnie zaczęliśmy spotkanie, spychając przeciwnika do obrony, niestety zabrakło przysłowiowej kropki nad i. Bardziej konkretna była Sandecja, która po szybkich atakach strzeliła do przerwy dwa gole.
    W drugiej połowie złapaliśmy kontakt, w sytuacji sam na sam , na raty bramkarza gości pokonał Pustelnik i chcieliśmy pójśc za ciosem. Niestety błąd w ustawieniu spowodował że po prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się napastnik gości i po raz trzeci pokonał Kolbera.
    Już w środę czeka nas mecz w Kielcach z Koroną."