Centralna Liga Juniorów U-17: Okazała wygrana i powrót na fotel lidera!

05.06.2021

Na dwie kolejki przed końcem zmagań w rundzie wiosennej CLJ U-17 nasi juniorzy młodsi ponownie zostają liderami grupy, pokonując 5:0 Górnika Łęczna! Brawo chłopaki!

Centralna Liga Juniorów U-17: Cracovia - Górnik Łęczna 5:0

Bramki: Łuczyk (3x: as. Hyla, Ptak, Kęska), Hyla (k.), samobójcza

Pasy w zestawieniu: Kramarz - Hyla, Wszołek, Kolec, Kociołek (Piekarz 80') - Kapusta, Tkachuk, Zakrzewski (Gorszkow 75'), Łuczyk, Konieczny (Kęska 67') - Ptak (Dykacz 75')

"W dzisiejszym spotkaniu przejęliśmy całkowitą kontrolę nad sytuacją na boisku już od początku. Dzięki zdecydowanej dominacji wytrąciliśmy rywalowi wszystkie jego możliwe argumenty.

Bardzo dobrze weszliśmy w mecz, strzelając w pierwszym kwadransie dwie bramki. Ciągle jednak w pierwszej połowie dyktowaliśmy własne warunki oraz próbowaliśmy podwyższyć wynik spotkania, dwukrotnie obijając obramowanie bramki. Po przerwie wytrwale realizowaliśmy założenia, dzięki czemu dołożyliśmy kolejne trzy trafienia - ustalając wynik spotkania 5:0. Jedną z bramek trafiłem ja sam, z czego jestem bardzo zadowolony, ponieważ nie pamiętam kiedy mogłem się cieszyć z gola w Cracovii w oficjalnym meczu ligowym." - powiedział po meczu Kapitan zespołu U-17, Oliwier Hyla.