Centralna Liga Juniorów U-18: Arka Gdynia - Cracovia [RELACJA TEKSTOWA]

09.11.2019
    Dokładnie o godz. 11:00 rozpocznie się kolejne ważne starcie juniorów starszych Cracovii. Z meczu w Gdyni przeprowadzimy relację tekstową - najeażniejsze informacje znajdą Państwo poniżej.

Uwaga: relacja wymaga odświeżenia strony.

90+' Koniec! Po dramatycznym, pełnym zwrotów akcji spotkaniu, juniorzy starsi Pasów remisują w Gdyni 3:3. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.

90' Arbiter dodaje minimum trzy minuty do pierwszej połowy.

89' Szybkie zagranie w kierunku Rakoczego tuż pod polem karnym, ale wślizgiem interweniuje obrońca rywali.

86' Od środka Cracovia.

85' W pierwszej akcji po wznowieniu gry goście wyrównują.

84' Jedno z zagrań trafia pod właściwy adres i Kacper Grzebieluch wyprowadza nas na prowadzenie! 3:2 dla Pasów!

80' Po chwili naporu gdynian odzyskujemy piłkę. Długim podaniem poszukujemy Grzebielucha z przodu.

77' Rakoczy napomniany żółtą kartką za faul w ataku. Piłka przyznana gospodarzom.

75' Oglądamy żywy, efektowny mecz, w którym wynik wciąż jest sprawą otwartą. Obydwa zespoły stawiają już na ofensywę. Zwycięzca bierze wszystko.

73' Pasy od środka.

72' Grzywaczewski nie zrozumiał się z naszą defensywą, co wykorzystali gospodarze. Mamy 2:2.

69' Tym razem to rywale muszą szukać wyrównania. Dynamicznie gracze Arki, próbują wejść w nasze pole karne.

67' Ponownie Arka wznawia grę.

66' Strzelec pierwszej bramki szybko asystuje przy drugiej! Doskonałe minuty w wykonaniu Pasów - Ziemnik zagrywa w pole karne, uderzenie Góralczyka ląduje w siatce!

64' Od środka gospodarze.

63' Rozgrywamy stały fragment gry perfekcyjnie! Piłka trafia do Myszora, który zagrywa w pole karne. Do piłki dopada Ziemnik i mamy remis!

62' Faul pod polem karnym rywala, arbiter dyktuje rzut wolny dla Cracovii.

59' Pierwsza zmiana w zespole Pasów, reaguje Trener Jakub Dziółka. Ziemnik zastępuje Stachonia.

58' Szybko ruszamy, by wyrównać stan meczu. Dobrze jednak ustawiona obrona rywali.

55' Pasy wznawiają grę od środka.

54' Arka prowadzi 1:0.

53' Przewinienie Smolenia w polu karnym, odzywa się gwizdek arbitra. Rzut karny dla rywali...

50' Kolejne dobre uderzenie Rakoczego, lecz pewnie interweniuje bramkarz Arki.

48' Dobrą akcję konstruuje Rakoczy, sam docierając pod pole karne i uderzając po długim rogu. Broni to gdyński golkiper.

46' Wracamy do gry! Pasy bez zmian w składzie.

45' Arbiter kończy pierwszą część spotkania. Do przerwy Pasy remisują bezbramkowo w Gdyni. Liczymy na zwycięstwo w drugiej czterdziestu pięciu minutach!

42' Dobre dogranie do Rakoczego w polu karnym kończy się strzałem, który wychwytuje golkiper gospodarzy.

40' Gra toczy się głównie w środku pola. Pięć minut do końca pierwszej połowy, która zapewne zakończy się remisem.

37' Golkiper Arki pewnie broni uderzenie naszego gracza.

36' Rakoczy ofiarnie odzyskuje piłkę w środku pola i szybko podaje do Grzebielucha. Ten wychodzi sam na sam z bramkarzem!

33' Aktywny Kwiatkowski zagrywa do Grzebielucha, który stoi przed szansą na dobre uderzenie. Arbiter odgwizduje jednak spalonego i przerywa grę.

30' Pod polem karnym rywali dobrze odnajduje się Kwiatkowski, szukając partnerów z rywali. Graczy Pasów stara się jednak odciąć od podań sprawnie ustawiona obrona Arki.

28' Optyczny obraz gry ponownie się wyrównał. Oglądamy spotkanie bez wielkiej liczby sytuacji podbramkowych, wynik wciąż pozostaje sprawą otwartą.

25' Uderzenie z linii jedenastego metra, pewnie jednak wychwytuje to Grzywaczewski.

22' Do głosu dochodzą zawodnicy Arki. Przez ostatnie minuty to głównie oni operują piłką, starając się budować atak pozycyjny.

19' Niechlujne rozegranie w linii defensywnej w wykonaniu gdynian. Bliski przejęcia piłki Smoleń, ale dobrze wychodzi z bramki golkiper gospodarzy.

16' Wrzutka z rzutu wolnego natychmiastowo wybita przez zawodników rywali.

15' Niebezpieczne zagranie zawodnika Arki, który w okolicach 18 metra od własnego pola karnego ściera się z Rakoczym. Mamy rzut wolny.

12' Piłka po dośrodkowaniu z rożnego ląduje na linii naszego pola karnego, gdzie jeden z ofensywnych graczy gdynian strzela bez namysłu. Uderzenie nad poprzeczką bramki Grzywaczewskiego.

11' Kafel wybija wrzutkę w pole karne w wykonaniu gdynian. Rzut rożny dla gospodarzy.

9' Uspokoiła się nam gra w kolejnych minutach. Obydwa zespoły starają się szukać swojej szansy w ataku pozycyjnym i czekają na błąd rywala.

6' Krótkie dogranie w pole karne poszukuje Grzebielucha, który dobrze ustawił się w polu karnym. Przecinają to jednak obrońcy rywali.

4' Od pierwszych minut nasz zespół odważnie. To nasi juniorzy są głównie w posiadaniu piłki, lecz dobrze spisuje się obrona Arki.

1' Mamy pierwszy gwizdek, gra rozpoczęta od środka przez Pasy.

Obydwa zespoły już na płycie boiska. Za chwilę rozpoczynamy - walczymy o trzy punkty!

Skład Pasów: Grzywaczewski - Bończyk, Pieńczak, Góralczyk, Smoleń, Kafel, Stachoń, Rakoczy, Kwiatkowski, Myszor, Grzebieluch

Rezerwowi: Ziemnik, Kłąb, Wohlman, Bociek, Trąbka, Chrupcał, Mróz

Witamy z Narodowego Stadionu Rugby w Gdyni! Już za kilkanaście minut juniorzy starsi Pasów rozpoczną mecz z Arką. Znamy już skład zespołu Trenera Jakuba Dziółki na ten mecz.