Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - Hutnik Kraków, godz. 15:00

  12.09.2020
  Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - Hutnik Kraków, godz. 15:00

  Równolegle do starcia pierwszej drużyny w PKO BP Ekstraklasie, kolejne spotkanie rozegrają również nasi juniorzy. Przed nami małe derby Krakowa!


  O godzinie 15:00 na boiskach krakowskiego AWF rywalem Pasów będzie kolejny zespół z Krakowa. Po zwycięstwie w wielkich derbach Krakowa juniorów, zagramy z Hutnikiem Kraków.

  Zespół naszych dzisiejszych rywali gra na szczeblu centralnym rozgrywek juniorskich przez drugi sezon z rzędu. Wyjątkowo nieudane rozgrywki 2019/20, przerwane przez pandemię koronawirusa, mimo ostatniego miejsca zakończyły się jednak utrzymaniem zespołu z Nowej Huty.

  Gracze Hutnika wyciągnęli wnioski, w obecnym sezonie należąc do największych pozytywnych zaskoczeń rozgrywek CLJ. Przed dzisiejszym starciem znajdują się w bezpiecznym środku tabeli - na siódmej pozycji, pewnie dystansując się od jej dolnych rejonów. 

  Dzisiejsi rywale Pasów nie uznają kompromisów. Podczas czterech dotychczas rozegranych spotkań goście z Nowej Huty dwukrotnie wygrywali i tyle samo razy schodzili z boiska pokonani. Na szczególną uwagę zasługuje rozbieżność między wynikami osiąganymi na własnych boiskach, a tymi przywożonymi z delegacji. Hutnik przegrał obydwa dotychczasowe starcia w roli gościa.

  Dziś będzie naszym gościem w małych derbach i liczymy, że po końcowym gwizdku to Pasy dopiszą sobie dodatkowe trzy punkty! Informacje o wyniku spotkania będziemy podawać na bieżąco w naszych mediach społecznościowych. Mecz zostanie ponadto szeroko opisany na naszej stronie.
  Pierwszy gwizdek w meczu z Hutnikiem już o 15:00.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ