Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - Śląsk Wrocław, godz. 12:30

  11.09.2021
  Centralna Liga Juniorów U-18: Cracovia - Śląsk Wrocław, godz. 12:30

  Dziś gramy o pozycję samodzielnego lidera w najstarszych centralnych rozgrywkach juniorów! O 12:30 zespół Pasów do lat 18 zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.


  Rywal zespołu Trenera Wojciecha Ankowskiego nie rozpoczął dobrze nowego sezonu. Śląsk po czterech kolejkach ulokowany jest na ostatnim bezpiecznym miejscu w ligowej tabeli, tuż nad strefą spadkową. Wrocławianie stracili również 12 bramek w czterech meczach - to drugi najgorszy wynik w całej Centralnej Lidze Juniorów U-18.

  Siła dzisiejszego przeciwnika Cracovii jawi się jednak jako ukryta. Przełamaniem dla Śląska było bowiem prestiżowe spotkanie z Pogonią Szczecin, aktualnym mistrzem Polski juniorów starszych. W miniony weekend zespół z Wrocławia po zaciętym spotkaniu pokonał szczecinian 3:2. Młode Pasy również staną dziś przed trudnym zadaniem.

  Na trzecim miejscu w ogólnej klasyfikacji strzelców najstarszej CLJ lokuje się zawodnik Śląska, Dawid Gruszecki. Pięć zdobytych przez niego trafień odpowiada na ten moment za ponad połowę ogólnego dorobku bramkowego rywala, który ogólnie trafiał do siatki dziewięć razy.

  Ten mecz zdecyduje o trwałym zadomowieniu się zespołu Pasów w ścisłej czołówce ligowej tabeli - oraz o dalszym losie i celach naszego dzisiejszego rywala. Gramy ze Śląskiem o 12:30 w Cracovia Training Center, trzymamy kciuki!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ