Centralna Liga Juniorów U-18: Śląsk Wrocław - Cracovia, godz. 11:15

  15.11.2020
  Centralna Liga Juniorów U-18: Śląsk Wrocław - Cracovia, godz. 11:15

  W 14. kolejce rozgrywek centralnych juniorów starszych Pasy jadą do Wrocławia, gdzie zagrają z liderem ligowej tabeli. Mecz ze Śląskiem już o 11:15!


  Zespół naszych dzisiejszych rywali dzieli już naprawdę niewiele od tytułu mistrzów jesieni CLJ U-18. Nad drugim w tabeli zespołem z Krakowa mają dwa "oczka" przewagi i jeden mecz rozegrany mniej. Młodym wrocławianom na przestrzeni dwóch ostatnich jesiennych kolejek wystarczy jedynie punkt, by zapewnić sobie pierwsze miejsce przed rundą wiosenną.

  Punkty zaś w tym meczu będą szczególnie ważne dla Pasów. Nasi juniorzy pod wodzą Trenera Andrzeja Paszkiewicza tracą do lidera dziewięć "oczek", mając jednak dodatkowe spotkanie zaległe do rozegrania - przełożone starcie z Gwarkiem Zabrze z minionego weekendu. Zwycięstwo dziś pozwoliłoby się nam umiejscowić na dobre w ścisłej czołówce ligowej tabeli.

  To perspektywa możliwa szczególnie po zauważeniu, że Śląsk w trwającym sezonie lepiej radzi sobie na wyjazdach. Z trzech spotkań, w których wrocławianie ponosili porażki, dwa rozegrali na własnym obiekcie. Ulegali tam wiceliderowi (2:3), ale przede wszystkim - wysoko warszawskiej Legii. Goście wygrali wówczas pięcioma bramkami, zupełnie rozbijając wymagającego rywala.

  Doskonałej formy życzymy dziś również i naszym zawodnikom. Pierwszy gwizdek we Wrocławiu wybrzmi o 11:15!

  Spotkanie transmitowane będzie przez Polski Związek Piłki Nożnej na oficjalnych kanałach Łączy nas piłka. Link umieścimy w osobnej informacji.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ