Filip Kucharczyk z udanymi występami w Reprezentacji Polski U-17!

  28.09.2022
  Filip Kucharczyk z udanymi występami w Reprezentacji Polski U-17!

  Filip Kucharczyk zajął z Reprezentacją Polski U-17 trzecie miejsce w Pucharze Syrenki 2022. Nasz zawodnik z rocznika 2006 może zaliczyć miniony turniej do udanych, ponieważ kończy go z jedną asystą oraz wywalczonym rzutem karnym!

  Reprezentacja Polski U-17 na turnieju rozgrywanym w Grodzisku Mazowieckim rozegrała trzy spotkania. Filip wystąpił w każdym z nich, notując kolejno 45 minut w meczu z Uzbekistanem (5:2), 7 minut w spotkaniu z Portugalią (0:2) oraz 17 minut w rewelacyjnym meczu kadry z Anglią, wygranym przez podopiecznych trenera Marcina Włodarskiego 5:0!

  Nasz zawodnik miał swój wkład w końcowy sukces zespołu - w pierwszym starciu turnieju po jego świetnej indywidualnej akcji sędzia podyktował rzut karny dla Polski, zamieniony na bramkę przez Filipa Rejczyka, natomiast w spotkaniu z "Lwami Albionu" skrzydłowy Pasów zaliczył równie ładną asystę przy bramce Krzysztofa Kolanko, ustalającej wynik meczu.

  Bulti, gratulacje! 

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ