Jakub Chrapusta nowym zawodnikiem Akademii Cracovii!

  06.07.2024
  Jakub Chrapusta nowym zawodnikiem Akademii Cracovii!

  Z dużą radością informujemy, że w szeregi naszej Akademii dołącza Jakub Chrapusta. 15-letni bramkarz w najbliższym sezonie będzie występował w zespole juniorów młodszych.

  Kuba urodził się w 2009 roku, a w ostatnich sezonach występował w barwach Stali Rzeszów, gdzie miał okazję do występów przeciwko Pasom. 

  "Jakie wskazałbym swoje mocne cechy? Na pewno mentalność, cechy przywódcze i dobre warunki fizyczne. Jeśli chodzi o samą grę, to dobrze czuję się zarówno na linii jak i na przedpolu, nie odpuszczam również w sytuacji 1 na 1, nie boję się rozbitego nosa" - krótko opisuje swój styl gry Kuba.

  "Chcę walczyć o jak najwyższe cele z bardzo mocną, równą drużyną. W końcówce minionego sezonu było widać, że w Cracovii sporo zmieniło się na plus jeśli chodzi o styl gry. Chcę dostać realną szansę gry ze starszymi kolegami, jestem gotowy do ciężkiej pracy, bo wiem, że tak trzeba będzie tutaj trenować. Bardzo podobała mi się zawsze infrastruktura i warunku w Rącznej, dlatego nie boję się o rozwój w najbliższych latach. Chcę być dużym wzmocnieniem" - dodaje nasz nowy zawodnik.

  Kuba, witamy w Pasach i trzymamy kciuki za Twoje udane występy!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ