Wystartował projekt Klubów Partnerskich Cracovii!

  04.03.2024
  Wystartował projekt Klubów Partnerskich Cracovii!

  Ruszamy z projektem Klubów Partnerskich Cracovii! Jego koordynatorem został trener Bogusław Kuraś. 

  Bogusław Kuraś to trener posiadający licencję UEFA A i UEFA A Elite Youth. Jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W przeszłości zawodowo związany z KSPN Pogoń Kraków, KS Prądniczanka, a także Akademią Mistrzów Cracovii. 

  „Współpraca z Klubami Partnerskimi będzie odbywać się na płaszczyźnie: sportowej, organizacyjnej, marketingowej oraz edukacyjnej. Traktujemy ten projekt priorytetowo - dokładnie tak jak każdego Partnera, który będzie zainteresowany realną współpracą. Również w tym miejscu chcę położyć nacisk na słowo „realną", ponieważ zakładamy, że wszelkie wspólnie podejmowane działania będą realizowane systematycznie i w charakterze długoterminowym - dla dobra każdej ze stron. W każdym działaniu Akademii kierujemy się zasadą szacunku, partnerstwa i właściwej komunikacji - nie inaczej będzie w przypadku projektu Klubów Partnerskich”. - podsumował Jakub Popielarz, dyrektor Akademii Cracovii.

  „Możliwość dołączenia do Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce to dla mnie ogromne wyróżnienie i bardzo się cieszę, że mogę być częścią projektu Klubów Partnerskich. Wierzymy, że w budowaniu relacji drzemie największy potencjał, dlatego traktujemy ten projekt jako jeden z głównych filarów działalności Akademii Cracovii”. - dodał Bogusław Kuraś, koordynator projektu Klubów Partnerskich. 

  Już wkrótce zostaną podpisane pierwsze umowy partnerskie, o czym każdorazowo będziemy informować za pomocą naszych mediów społecznościowych. Kluby i akademie zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ