Ruszają zmagania w ramach Cracovia Training Center Cup!

  08.03.2023
  Ruszają zmagania w ramach Cracovia Training Center Cup!

  Pod koniec marca na boiskach Akademii Cracovii zainagurowany zostanie cykl turniejów Cracovia Training Center Cup skierowany do młodzieżowych drużyn z południa kraju!

  Turnieje przeznaczone dla drużyn z Roczników od 2011 do 2015 będą odbywały się regularnie na boiskach Cracovia Training Center w Rącznej. Do rywalizacji zaproszone zostaną kluby z południowej części kraju, które mierząc się ze swoimi rówieśnikami, będą walczyć o atrakcyjne nagrody. Do końca maja planowane jest rozegranie około 15 turniejów, które stworzą świetne warunki, nie tylko do sportowej rywalizacji, ale również obserwacji wyróżniających się zawodników z południa Polski.

  O nowym cyklu turniejow wypowiedział się nowy Dyrektor Akademii Cracovii, Jakub Popielarz: "Jako nowy dyrektor Akademii założyłem wraz z kierownictwem Klubu i obiektu wykorzystanie naszej nowoczesnej infrastruktury w Cracovia Training Center. Seria kilkunastu turniejów to przede wszystkim wartość dodana w rozwoju naszych zawodników, którzy będą mogli się mierzyć w rywalizacji z drużynami z południa Polski. Turnieje będą od tej pory ważnym elementem na stałe wpisanym w działalność naszej Akademii".

  Zapisy trwają!

  Pierwszy turniej Cracovia Training Center Cup odbędzie się już 26. marca (sobota)! Do rywalizacji w nim zapraszamy wszystkie chętne drużyny z roczników 2012 i 2011! Zapisy oraz szczegółówe informacje:

  Trener Kamil Wilk
  mail: kamil.wilk@cracovia.pl
  telefon: 783 114 941

  Trener koordynator Michał Peterman
  mail: michal.peterman@cracovia.pl
  telefon: 539 037 689

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ