Sparingowe zwycięstwo Juniorów Młodszych

29.01.2020
W województwie małopolskim trwają ferie, a drużyna Juniorów Młodszych pod wodzą trenera Andrzeja Paszkiewicza trenuje i rozgrywa mecze kontrolne. Taki sparing odbył się dziś - rywalem Pasów był zespół Górnika Wieliczka. Spotkanie skończyło się zwycięstwem naszych młodych piłkarzy 4:2.

W pierwszej połowie zobaczylismy w polu gry następujący skład: Kapek, Ptak, Gut, Kościółek, Łuczyk, Hyla, Kociołek, Wójcik, Wojtysko, Bociek.

Natomiast w drugiej odsłonie meczu na boisku zameldowali się: Wojtak, Kapek, Kapusta, Ciesielski, Maślanka, Tkaczuk, Hołda, Bednarz, Wojtysko, Hyla.

Na boisku pojawili się wszyscy trzej bramkarze drużyny - każdy otrzymał szanse zaprezentowania się przez 30 minut. Mecz rozpoczął między słupkami Kramarz, którego zamienił Łuczak, a mecz w bramce zakończył Hamluewicz.

Strzelcami bramek dla drużyny Pasów byli: Ptak, Kapek, Gut, Wojtysko.