Startują nabory uzupełniające do Akademii Cracovii!

  08.03.2023
  Startują nabory uzupełniające do Akademii Cracovii!

  Rozpoczynamy wiosenne poszukiwanie wzmocnień do najmłodszych zespołów Akademii Cracovii! Umów się na niezobowiązujący trening i dołącz do ekipy Pasów!

  Z początkiem marca rozpoczęły się nabory uzupełniające do Akademii Cracovii. Drużyny Pasów trenują na co dzień na świeżo wyremontowanym obiekcie przy ul. Wielickiej 101 oraz w nowoczesnym centrum treningowym Cracovia Training Center w Rącznej.

  Dlaczego warto wybrać Akademię Cracovii?

  Zapisanie Twojego dziecka do Akademii Cracovii to początek jego pięknej przygody, która może być zwieńczona występami w pasiastej koszulce na boiskach PKO BP Ekstraklasy. Jako jedyny klub w Krakowie posiadamy ścieżkę szkoleniową sukcesywnie prowadzącą piłkarskich adeptów przez wszystkie szczeble ich kariery, aż do najwyższej klasy rozgrywkowej w kraju. Droga do pierwszej drużyny Pasów wiodąca przez ligi wojewódzkie, Centralne Ligi Juniorów oraz trzecioligowy zespół Rezerw Cracovii to szlak regularnie przecierany przez kolejne nazwiska znane z ekstraklasowych boisk - tylko w tym sezonie do absolwentów naszej Akademii takich jak Michał Rakoczy czy Jakub Myszor, dołączyli Michał Stachera, Kacper Jodłowski czy Kacper Śmiglewski.

  Kacper Jodłowski debiutujący na boisku PKO BP Ekstraklasy w meczu z Górnikiem Zabrze (30.01.2023)

  Nasze Projekty

  Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie każdemu z naszych wychowanków uda się zostać zawodowym piłkarzem, dlatego podczas pracy z młodzieżą główny nacisk kładziemy przede wszystkim na wychowanie. Cracovia to klub z piękną historią, promujący prawidłowe wartości i postawy na przestrzeni całej swojej działalności. Dbamy nie tylko o rozwój dzieci w duchu Fair Play, ale także stale poszerzamy ofertę programów skierowanych do naszych młodych podopiecznych, ułatwiających im wykorzystanie swoich możliwości. Pod kierownictwem Dyrektora Akademii - Jakuba Popielarza prowadzimy następujące akcje:

  - Cracovia Talent - program dla najbardziej uzdolnionych zawodników z każdego rocznika, prowadzony m. in. przez trenera Mirosławę Kalitę - asystenta selekcjonera Reprezentacji Polski, Czesława Michniewicza podczas Mundialu w Katarze.

  - Dział rozwoju bramkarzy - posiadamy dział dedykowany młodym bramkarzom pasiastych drużyn - innowacyjne treningi oraz wydarzenia takie jak "Goalie Day" pomagają naszym golkiperom podnosić swoje umiejętności, a także zwiększają rywalizację na tej pozycji, stanowiąc dodatkowy bodziec do rozwoju.

  - Cykliczne spotkania z psychologiem i dietetykiem - spotkania dla dzieci i ich rodziców ze specjalistami uświadamiającymi naszych podopiecznych i ich opiekunów o roli żywienia i aktywności fizycznej w prawidłowym rozwoju człowieka.

  - Turnieje w Cracovia Training Center - chcemy by wszyscy nasi podopieczni mogli wykorzystywać świetne warunki stwarzane przez ośrodek Cracovia Training Center, dlatego na terenie obiektu regularnie organizujemy turnieje dla najmłodszych, z udziałem okolicznych drużyn. 

  - Czynny udział w meczach PKO BP Ekstraklasy - zawodnicy naszej Akademii kontakt z boiskami Ekstraklasy zaliczają dużo wcześniej niż podczas oficjalnych debiutów. Młodzi piłkarze Pasów pomagają podczas organizacji meczów pierwszego zespołu oraz wraz z opiekunami otrzymują darmowe wejściówki na każde spotkanie Pasów.

  - Pasiaste wizyty - idole znani z telewizji są w naszej Akademii na wyciągnięcie ręki. Piłkarze pierwszego zespołu Pasów regularnie odwiedzają na treningach naszych podopiecznych, dodatkowo motywując młodych zawodników do systematycznej pracy.

  Dodatkowo nasi zawodnicy biorą udział w akcjach organizowanych przez Ekstraklasę SA takich jak "Akademie Klasy Ekstra" czy "Ekstra Talent", wyjeżdżają na prestiżowe międzynarodowe i krajowe turnieje oraz przede wszystkim świetnie spędzają czas w atmosferze sprzyjającej rozwojowi fizycznemu i psychicznemu. Wierzymy, że wspólnie tworzymy najlepszą Akademię w tej części kraju, czekając z otwartymi rękami na każdego kto chce dołączyć do naszej pasiastej rodziny!

  Karol Niemczycki i Patryk Makuch podczas "Pasiastej Wizyty" na treningu roczników 2010-2012

  Aktualne nabory

  Chcesz dołączyć do naszej Akademii? Nic prostszego! Skontaktuj się z trenerem odpowiedzialnym za dany rocznik, umów na niezobowiązujący trening i wspólnie ze szkoleniowcem podejmij decyzję o przyszłości swojego podopiecznego!


  Rocznik 2015 (U8)
  Trener Wojciech Pituła
  mail: wojciech.pitula@cracovia.pl
  telefon: 736 944 392


  Rocznik 2014 oraz 2013 (U9-U10)

  Trener Dawid Gala
  mail: dawid.gala@cracovia.pl
  telefon: 504 334 580


  Rocznik 2012 oraz 2011 (U11-U-12)
  Trener Kamil Wilk
  mail: kamil.wilk@cracovia.pl
  telefon: 783 114 941


  Rocznik 2010 (U-13)
  Trener Michał Peterman
  mail: michal.peterman@cracovia.pl
  telefon: 539 037 689

  Masz dodatkowe pytania?

  W celu uzyskania szczegółów oraz dodatkowych informacji skontaktuj się z koordynatorem Akademii!

  Michał Peterman
  Koordynator Akademii
  mail: michal.peterman@cracovia.pl
  telefon: 539 037 689

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ