Trampkarze starsi zakończyli zgrupowanie w Sanoku

  01.08.2022
  Trampkarze starsi zakończyli zgrupowanie w Sanoku

  Podobnie jak drużyny U-19 i U-17, swoje przygotowania do rundy jesiennej sezonu 2022/23 w Sanoku odbył zespół trampkarzy starszych, który będzie występował w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-15.

  Podopieczni trenerów Marcina Dudzińskiego oraz Piotra Ptaka spędzili tydzień na obiekcie Wiki Sanok, odbywając dwie jednostki treningowe dziennie. Hotel, który często gości na zgrupowaniach kadry seniorskie ekstraklasowych zespołów, zapewnił bardzo dobre warunki do szlifowania formy przed rywalizacją o punkty - młodzi zawodnicy Cracovii mieli do dyspozycji dwa pełnowymiarowe boiska: jedno z trawą sztuczną, drugie z trawą naturalną, trzy boiska treningowe z trawą naturalną oraz siłownię.

  Podczas obozu w Sanoku zespół Cracovii U-15 rozegrał dwa mecze kontrolne, wygrywając kolejno 12:2 z AP Sanok oraz 4:3 z Karpatami Krosno. Wraz z zakończeniem ubiegłego tygodnia drużyna trampkarzy starszych wróciła do Rącznej, gdzie będzie kontynuowała przygotowania do rundy na obiekcie Cracovia Training Center. Pierwszy sierpnia jest również dniem powrotu do treningów wszystkich drużyn młodzieżowych od U-14 do U-8, które w komplecie wznowiły dziś zajęcia przed rozpoczęciem nowego sezonu.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ