Wojciech Ankowski trenerem juniorów starszych!

  25.01.2023
  Wojciech Ankowski trenerem juniorów starszych!

  Dotychczasowy szkoleniowiec Cracovii II – Wojciech Ankowski został trenerem zespołu juniorów starszych Pasów, występującego w rozgrywkach Centralnej Ligi Juniorów U-19!


  Trener Wojciech Ankowski pracuje w Najstarszym Klubie Sportowym w Polsce od 1 lipca 2021 roku. W bieżącym sezonie z powodzeniem prowadził on zespół Rezerw Cracovii, który na półmetku rozgrywek III ligi, gr. IV plasuje się na piątym miejscu w tabeli ze stratą czterech punktów do liderującego ŁKS-u Łagów. Były zawodnik Pasów wraca do trenowania juniorów starszych po półrocznej przerwie. W sezonie 2021/22 to właśnie z aktualną drużyną z Centralnej Ligi Juniorów U-19 szkoleniowiec Cracovii do ostatniej kolejki walczył o medale ówczesnych rozgrywek CLJ U-18.

  O nominacji nowego trenera juniorów starszych wypowiedział się Dyrektor Sportowy Klubu – Stefan Majewski:

  „Ponowne powierzenie prowadzenia zespołu juniorów starszych Trenerowi Ankowskiemu to ważna decyzja i cieszymy się, ze została przez niego zaakceptowana. Z punktu widzenia całej Akademii utrzymanie się w Centralnej Lidze Juniorów U-19 jest kluczowym celem na nadchodzącą rundę i wierzymy, że Wojtek, który bardzo dobrze zna ten zespół, jest dobrym kandydatem do realizacji tego zadania”.

  Trenerze, życzymy powodzenia w nowej roli!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ