Zawodnicy Akademii wzięli udział w warsztatach z budowania wizerunku sportowca

  03.04.2024
  Zawodnicy Akademii wzięli udział w warsztatach z budowania wizerunku sportowca

  Zawodnicy Akademii Cracovii, a także pierwszego zespołu Pasów, wzięli udział w warsztatach z budowania wizerunku sportowca, które poprowadzili przedstawiciele Instytutu Przedsiębiorczości Uniwersytetu Jagiellońskiego: doktor Szczepan Kościółek i doktorant Marcin Widomski.

  Zawodnicy w trakcie warsztatów mogli się dowiedzieć, w jaki sposób dbać o budowanie swojego wizerunku, a także, na jakie aspekty uważać, szczególnie jeśli chodzi o korzystanie z mediów społecznościowych. W warsztatach wzięła udział łączona grupa zawodników zarówno z drużyn Akademii Cracovii, jak i pierwszego zespołu Pasów: Oskar Szyptur, Konrad Golonka, Fabian Bzdyl, Bartłomiej Kolec, Filip Rózga, Szymon Doba, Mateusz Bochnak, Michał Rakoczy, Patryk Makuch, Patryk Sokołowski, Karol Knap i Paweł Jaroszyński.

  "Bardzo cieszę się z kontynuowania współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim, który w poprzedniej rundzie zorganizował cykl wykładów dla zawodników Centralnej Ligi Juniorów. Teraz zawodnicy otrzymali godzinną pigułkę wiedzy w formie warsztatów z budowania wizerunku. Zależało nam, żeby porozmawiać w gronie ekspertów i zawodników, o tym, jak poruszać się w mediach społecznościowych, czego unikać. Cieszymy się, że możemy współpracować i bazować na wiedzy ekspertów" - mówi koordynator pionu sportowego Cracovii, Filip Trubalski.

  "Wierzę, że takie spotkania to przykład owocnej dla obu stron współpracy pomiędzy profesjonalną drużyną sportową a środowiskiem akademickim. Mam nadzieję, że podobne inicjatywy będą powielane przez inne kluby, przyczyniając się do poprawy zarządzania w obszarze sportu. Dla środowiska akademickiego to też istotny aspekt, albowiem ta współpraca pokazuje praktyczne podejście środowiska" - dodaje prowadzący warsztaty Marcin Widomski.

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ