Zespół Młodzika 2011 ze zwycięstwem w turnieju Silver Cup Zawoja!

  05.12.2022
  Zespół Młodzika 2011 ze zwycięstwem w turnieju Silver Cup Zawoja!

  To był bardzo udany weekend dla zespołu Młodzika 2011 Cracovii! Podopieczni trenera Kamila Wilka wygrali prestiżowy turniej Silver Cup rozgrywany w Zawoi!


  Zawody Silver Cup to rywalizacja z bogatą historią - tegoroczne zmagania były już XVII edycją tego ogólnopolskiego turnieju. Na orlikowym boisku w hali pneumatycznej przy Centrum Sportu w Zawoi zmierzyło się w tym roku aż 16 zespołów, wśród których, obok Pasów, znalazły się między innymi ekipy Wieczystej Kraków, Tarnovii Tarnów czy Wiślackiej Szkoły Futbolu.

  Bogata obsada turnieju nie przeszkodziła zawodnikom Cracovii U-12 w zdobyciu pucharu za pierwsze miejsce. Bezproblemowe wyjście z grupy oraz wygranie rywalizacji w fazie finałowej, w której podopieczni trenera Kamila Wilka mierzyli się z BCS-em Zawoja, Krakusem Nowa Huta i Strzelcem Budzów, pozwoliły na powrót do Krakowa ze złotymi medalami na szyi i uśmiechami na twarzach. Na szczególne wyróżnienie z ekipy Młodzika 2011 zasłużył Tadeusz Stec - młody golkiper Pasów, który został nagrodzony statuetką dla najlepszego bramkarza zawodów.

  Skład Pasów: Tadeusz Stec, Bartłomiej Miś, Remigiusz Cichy, Dominik Porębski, Filip Zborowski, Dawid Królik, Wiktor Kolasa, Tomasz Turaj, Aleksander Kukla, Alan Krzyk, Stanisław Gielarowski

  Chłopaki, gratulacje!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ