Zostań zawodnikiem Cracovii! Ruszają nabory uzupełniające dla chłopców i dziewczynek!

  29.09.2022
  Zostań zawodnikiem Cracovii! Ruszają nabory uzupełniające dla chłopców i dziewczynek!

  Marzysz o grze dla Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce? Przyjdź na nabory uzupełniające i zostań zawodnikiem Cracovii!


  Akademia Cracovii
  może pochwalić się posiadaniem najnowocześniejszego centrum treningowego w tej części kraju. Cracovia Training Center, o którym mowa (więcej informacji [W TYM MIEJSCU]), zapewnia idealne warunki do rozwoju i powiększania swoich umiejętności piłkarskich na kolejnych szczeblach kariery. Kadra trenerska składająca się z byłych piłkarzy Pasów oraz utalentowanych szkoleniowców zadba o odpowiednie przygotowanie Cię do wyzwań, które stoją przed młodym zawodnikiem, kładąc stały nacisk na konsekwentne podnoszenie przez Ciebie piłkarskich umiejętności. 

  Świetne warunki do rozwoju przekładają się na osiągane wyniki - twarze piłkarzy, którzy grali w zespołach Akademii Cracovii, nie są na boiskach Ekstraklasy i innych lig europejskich niczym niespotykanym. Michał Rakoczy, Kamil Pestka, Mateusz Klich czy Bartosz Kapustka to tylko niektóre przykłady zawodników ukształtowanych przez Cracovię. Przyjdź na trening i stwórz sobie szansę na dołączenie do tego grona!

  Pamiętaj, by przed przyjściem na trening skontakować się z trenerem odpowiedzialnym za dany rocznik!

  Rocznik 2010

  Trener Paweł Szwajdych
  Numer telefonu: 509 597 790

  Rocznik 2011 i 2012

  Trener Kamil Wilk
  Numer telefonu: 783 114 941  Nabory dla zawodników i zawodniczek trwają także w Akademii Mistrzów Cracovia!


  Zawodnicy Akademii Mistrzów Cracovia trenują na co dzień na terenie Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Wielickiej 101 oraz na kilku obiektach sportowych zlokalizowanych w Nowej Hucie. Ścisła współpraca Klubu ze Stowarzyszeniem Akademii Mistrzów Cracovia przekłada się na pełne wsparcie w aspekcie rozwijania piłkarskich talentów oraz znacząco ułatwia drogę do starszych zespołów występujących w barwach Najstarszego Klubu Sportowego w Polsce. Drużyny Akademii Mistrzów Cracovia są integralną częścią pasiastej rodziny, a występujący w nich młodzi piłkarze mogą spełniać marzenia o zakładaniu koszulki Cracovii, biorąc aktywny udział, nie tylko w swoich meczach ligowych, ale także w wydarzeniach takich jak Akademie Klasy Ekstra, turnieje Ekstra Talent czy pomagając przy obsłudze meczów PKO BP Ekstraklasy!

  Treningi w Akademii Mistrzów Cracovia to świetne miejsce na stawianie swoich pierwszych piłkarskich kroków oraz nabywanie nawyków związanych z aktywnym trybem życia. Akademia Mistrzów prowadzi nabory zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek z roczników 2012-2016!

  Pamiętaj, by przed przyjściem na trening skontakować się z trenerem odpowiedzialnym za nabory!

  Chłopcy roczniki 2012-2016

  Dyrektor AMC Piotr Kurylonek
  Numer telefonu: 799 194 167

  Dziewczynki roczniki 2012-2016

  Dyrektor AMC Piotr Kurylonek
  Numer telefonu: 799 194 167


  Do zobaczenia!

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ