Zwycięskie rozpoczęcie okresu przygotowawczego przez juniorów młodszych II

  25.11.2022
  Zwycięskie rozpoczęcie okresu przygotowawczego przez juniorów młodszych II

  Po zakończeniu rozgrywek ligowych czasu nie marnują młodzieżowe ekipy Pasów. Przygotowania do zmagań na wiosnę rozpoczął już m. in. drugi zespół juniorów młodszych, który pokonał w sparingu Koronę Kielce 3:2.


  Juniorzy młodsi II zakończyli 2 tygodnie temu ligową rywalizację na zapleczu Centralnej Ligi Juniorów U-17 na czwartej lokacie. Podopieczni trenera Michała Tylki nie marnują jednak czasu, który pozostał do zakończenia piłkarskich zmagań w tym roku i już teraz rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej. Zespół złożony głównie z zawodników do lat 16 w pierwszym meczu kontrolnym rozegranym przy ul. Wielickiej 101, pokonał Koronę Kielcę 3:2. Dwie bramki dla naszej ekipy zdobył pauzujący w rozgrywkach CLJ U-17 Bartosz Zgłobik, a jedno trafienie dołożył Dawid Kaczor, który wykorzystał wywalczoną przez siebie jedenastkę.

  Przed zespołem Pasów pozostały w tym roku jeszcze trzy spotkania kontrolne. Już w najbliższą niedzielę ekipa trenera Michała Tylki podejmie w Rącznej AS Progres U-16 (11:00), a sparingi zaplanowane na okres przedświąteczny dopełnią spotkania z Akademią STF Champion (2.12, g. 14:30, CTC) oraz z Hutnikiem Kraków (10.12, g. 10:00, ul. Ptaszyckiego).

  Mecz kontrolny: Cracovia U-17 II - Korona Kielce U-17 II 3:2


  Bramki:
  Zgłobik (x2)
  Dawid Kaczor

  Skład Pasów: Żuławiński - Jakubiec, Kogut, Kulpiński, Kapusta - Rusek, Sieprawski, Walczyk, Zgłobik - Trela, Koźlak

  Zagrali także: Fraś, Dawid Kaczor, Kot

  fot. Andrzej Mamica, Catch the moments - Sports Photography

  CRACOVIA TO RÓWNIEŻ