CLJ U-18: Cracovia - Górnik Zabrze [RELACJA LIVE]

10.03.2019
    Wraz z wiosną do gry wracają pasiaste młodzieżówki! Już dziś w samo południe juniorzy starsi rozpoczną kolejną rundę rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów, podejmując Górnika Zabrze na obiektach Garbarnii.

Poniżej informować będziemy Państwa o rozwoju meczowych wydarzeń. Stronę należy odświeżać ręcznie.

Cracovia - Górnik Zabrze 5:2 (3:1)

90+ Koniec spotkania! Bardzo udany początek wiosny dla naszych juniorów starszych, którzy pokonują zabrzan 5:2. Brawo drużyna!

90+ Brutalny faul na Ziębie ukarany czerwoną kartką. Ostatnie chwile meczu rywale zagrają w osłabieniu.

90 Arbiter dolicza minimum cztery minuty.

89 Po strzale z wolnego pewnie broni Mrózek!

87 Problemy Pieńczaka, lecz interwencja medyczna szybko stawia naszego gracza na nogi.

86 Dobre zgranie Sobeckiego, niestety nie dochodzą do niego inni gracze.

83 Poważne starcie w naszym polu karnym. Leży Bracik, wymaga interwencji medycznej. Po chwili wraca do gry.

80 Chwilę później czwarta zmiana w zespole Pasów. Za Stacherę pojawia się Sobecki.

79 Druga bramka dla zabrzan. 5:2.

76 Kolejna zmiana. Schodzi Dorian Pituła, za niego Matheus.

75 Doczekał się swojej bramki Remigiusz Biernat! Dostawiając nogę do świetnego podania Rakoczego podwyższa wynik na 5:1.

73 Kolejna dobra okazja Biernata, minimalnie obok lewego słupka!

70 Prawą flanką pędzi Stachera, mocno podając do Biernata! Strzał minimalnie obok bramki.

68 Biernat staje przed dobrą szansą, w ostatniej chwili jednak piłkę wyłuskuje jeden z zabrzańskich obrońców.

65 Przed dobrą okazją zabrzanie, ale strzał bardzo niecelny.

64 Druga zmiana w naszym zespole. Bałę zastępuje Biernat.

59 Daniel Pik podwyższa nasze prowadzenie strzałem z ostrego kąta! Brawo!

53 Faulowany Pituła, żółta kartka dla rywala.

51 Dwie znakomite interwencje Mrózka w krótkim odstępie czasu!

46 Pierwsza zmiana w zespole Pasów. Zauchę zastępuje Daniel Pik.

46 Wracamy do gry.

45+ Koniec pierwszej połowy meczu. Do przerwy prowadzimy 3:1 z rywalem z Zabrza.

44 Końcówka połowy przynosi nam podwyższenie prowadzenia! Stachera samodzielnie przedziera się przez obronę rywala i pewnie umieszcza piłkę w siatce! Brawo Pasy!

41 Zaucha w bardzo dobrej pozycji w polu karnym zabrzan! Podanie jednak nieco zbyt mocne, nie zdąża z wykończeniem.

39 Pewna interwencja Śmigielskiego i wybicie na rzut rożny przerywa akcję rywala.

35 Duże zamieszanie w naszym polu karnym. Goście domagają się karnego, lecz arbiter nie podziela ich zdania.

32 Rzut rożny dla rywala, bez zagrożenia dla naszej bramki.

28 Natychmiastowa odpowiedź Pasów! Bramka Zauchy!

26 Niestety mamy wyrównanie. Przed polem karnym do piłki dochodzi jeden z zabrzańskich napastników i umieszcza ją w siatce.

23 Długie podanie do Rakoczego, który wychodzi sam na sam. Niestety, zostaje złapany na spalonym.

22 Kolejne dobre uderzenie. Zyskujemy wyraźną przewagę.

18 Bramka dla Pasów! Wynik pewnym uderzeniem z linii pola karnego otwiera Rakoczy. Brawo!

17 Uderzenie zabrzan z ostrego kąta niecelne.

15 Pituła z dystansu tylko nieco ponad poprzeczką!

10 W środku pola faulowany Pieńczak, po chwili przerwy wraca do gry. Pierwsza żółta kartka na koncie rywala.

6 Dobre uderzenie zabrzan z wolnego przed naszym polem karnym, ale pewnie interweniuje Mrózek.

1 Rozpoczynamy spotkanie z Górnikiem Zabrze! Do boju Pasy!

Skład Pasów: Mrózek, Zięba, Śmigielski, Bracik, Kruppa, Pituła, Stachera, Bała, Rakoczy, Pieńczak, Zaucha