Deleu i Cetnarski ze wsparciem u młodego piłkarza Akademii

    01.06.2015
    Deleu i Cetnarski ze wsparciem u młodego piłkarza Akademii
    Mateusz Cetnarski i Deleu odwiedzili w szpitalu Adasia – młody talent Akademii Mistrzów Cracovia z rocznika 2006. Zobaczcie zdjęcia z wizyty!

    Mateusz Cetnarski i Deleu odwiedzili w szpitalu Adasia - młody talent Akademii Mistrzów Cracovia z rocznika 2006. Zobaczcie zdjęcia z wizyty!

    Adaś  trafił do Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu na pozornie niegroźny zabieg. Potem okazało się jednak, że jego pobyt może się przedłużyć.

    Prezes Akademii Mistrzów Cracovia - Marcin Kępa postanowił zainicjować spotkanie, które miało umilić Adasiowi pobyt w szpitalu. Na zaproszenie jak zwykle z ogromną chęcią niesienia pomocy odpowiedzieli nasi piłkarze - Mateusz Cetnarski i Deleu.

    Dzieciaki z sektora rodzinnego stadionu przy ulicy Kałuży przygotowały dla Adasia piękne rysunki z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia, a "Cetnar" przyniósł w prezencie swoją koszulkę meczową!

    Adaś i jego mama byli zaskoczeni i przeszczęśliwi z niespodzianki, którą przyszykowała ekipa Cracovii. Teraz młody piłkarz jest już w domu i tam dochodzi do zdrowia. My życzymy mu jak najszybszego powrotu na boisko!