Dwugłos trenerski po meczu Cracovii ze Śląskiem Wrocław

  • Wideo
09.04.2016
Dwugłos trenerski po meczu Cracovii ze Śląskiem Wrocław
Cracovia przegrała 1:2 ze Śląskiem Wrocław w 30. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Przeczytajcie jak spotkanie ocenili trener gospodarzy Mariusz Rumak oraz wracający po zawieszeniu na ławkę Cracovii Jacek Zieliński.

Cracovia zagrała ze Śląskiem Wrocław w 30. kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Przeczytajcie jak spotkanie ocenili trener gospodarzy Mariusz Rumak oraz wracający po zawieszeniu na ławkę Cracovii Jacek Zieliński.

Jacek Zieliński, trener Cracovii: Przegraliśmy mecz, którego nie powinniśmy przegrać. I to na własne życzenie. Pokazaliśmy dziś dwa oblicza - jak dr Jekyll i Mr. Hyde. Za karę mamy zerowy dorobek punktowy. Musimy się otrząsnąć i zacząć lepiej grę w grupie mistrzowskiej

Mariusz Rumak, trener Śląska: Źle zaczęliśmy to spotkanie, graliśmy słabo. Pasy miały szansę, by stzrelić. DOpiero pdo koniec połowy złapaliśmy oczekiwany rytm. W szatni poprawiliśmy taktyczne kwestie i otrzymaliśmy nagrodę w postaci dwóch bramek. Cracovia jest dobrym zespołem i może walczyć o europejskiej puchary

Not.KD