Miloś Kosanović: Zrobimy wszystko, żeby wygrać!

  • Wywiady
22.10.2011
Miloś Kosanović: Zrobimy wszystko, żeby wygrać!
Ciężko przepracowaliśmy ostatni tydzień, przygotowując się do kolejnego meczu. Zrobimy wszystko, żeby z Polonią wygrać - mówi obrońca Pasów.

- Ciężko przepracowaliśmy ostatni tydzień, przygotowując się do kolejnego meczu. Zrobimy wszystko, żeby z Polonią wygrać - mówi obrońca Pasów.


- Przed Wami szczególny mecz z Polonią Warszawa. Nie można pozwolić sobie na stratę punktów i trzeba zagrać o maksymalną stawkę. Jaka jest atmosfera w drużynie przed tak ważnym spotkaniem?

- Atmosfera jest bardzo dobra, choć mamy jeszcze w pamięci ostatnia porażkę w Bielsku-Białej. Ciężko przepracowaliśmy ostatni tydzień, przygotowując się do kolejnego meczu. Zrobimy wszystko, żeby z Polonią wygrać.
- Trener Pasieka przygotował dla was jakieś nowe rozwiązania, czy pracujecie tak jak dotychczas?
- Trenujemy tak samo jak w każdym tygodniu. W jednej grupie ćwiczą obrońcy, w drugiej napastnicy. Myślę, że to pomaga w coraz lepszym zgrywaniu formacji.
- Myślisz, że znajdzie się dla ciebie miejsce w wyjściowej jedenastce? Może pod nieobecność Krzysztofa Nykiela - na lewej stronie?
- Nie, na lewej jest Bojan Puzigaca, na prawej może zagrać też Andraż Struna. Jeśli pojawię się na boisku, to zagram znów na swojej pozycji, czyli na środku obrony.
- Trener Pasieka rozmawiał z Tobą indywidualnie? Miał do ciebie jakieś specjalne uwagi?
- Rozmawiałem z trenerem, zresztą on rozmawia z każdym z nas. Wszyscy wiemy, czego oczekuje i co powinniśmy robić na boisku. Uważam go za bardzo dobrego fachowca, który ma swoją filozofię futbolu i próbuje nam ją zaszczepić.
- W jakiej formie jest teraz Mateusz Żytko? Zapomniał już o wpadkach?
- Z Mateuszem jest wszystko ok. Wszyscy jesteśmy jedną drużyną i pomagamy sobie wzajemnie. Mateusz na pewno jest już w pełni do dyspozycji trenera.