Porażka trampkarzy w derbach

    07.09.2014
    Porażka trampkarzy w derbach
    Trampkarze starsi Cracovii nie będą najprzyjemniej wspominać inauguracji nowego sezonu. Podopieczni trenera Grzegorza Treli przegrali w derbach z Wisłą Kraków 0:3.

    Spotkanie odbyło się na boisku przy ulicy Wielickiej 101. Przez znaczną część meczu obie drużyny grały na podobnym poziomie, niestety już w drugiej połowie Wisła wyszła na prowadzenie (45. minuta). Dziesięć minut później rywale z drugiej strony Błoń podwyższyli wynik na 2:0, co znacznie skomplikowało sytuację "Pasów". Jakby tego było mało, goście zdobyli jeszcze jednego gola i wygrali w derbach 3:0.

    CRACOVIA - WISŁA KRAKÓW 0 : 3 (0 : 0)

    Cracovia: Burliga - Jamrozy (36. Jaszczyński), Rutkiewicz, Morawski, Czechowski (36. Król) -  Graniczkowski, Franczak (61. Leśniak), Pituła - Nowak (38. Frydecki), Rokicki, Chlebda (65. Rokosz).

    Trener Grzegorz Trela: - To były dwie połowy. Pierwsza część fajnie wyglądała w naszym wykonaniu, graliśmy dobrze w defensywie. Po zmianie stron obraz gry niestety uległ zmianie, Wisła wykorzystała swoje sytuacje. Po straconych dwóch bramkach uszła wiara z naszych zawodników na korzystny wynik.

    DG