Saidi Ntibazonkiza: Ten wynik to strata dwóch punktów

- Jak możemy strzelać trzy bramki Legii i nie wygrywać meczu? Musimy zagrać uważniej w defensywie jako cały zespół - uważa pomocnik Cracovii, Saidi Ntibazonkiza.
- Rundę wiosenną rozpoczęliście od remisu 3:3 z Legią...
- Jestem zawiedziony, bo w takiej sytuacji, w jakiej się znajdujemy interesują nas wyłącznie zwycięstwa. Musimy grać uważniej. Nie zawsze będzie nam się udawało strzelić trzy bramki i to w dodatku walczącej o mistrzostwo Legii.
- Po tym co mówisz odnoszę wrażenie, że remis cię nie satysfakcjonuje..
- Ten wynik to strata dwóch punktów. Jak możemy strzelać trzy bramki Legii i nie wygrywać meczu? Musimy zagrać uważniej w defensywie jako cały zespół.
- Wasza gra była lepsza niż jesienią?
- Dużo lepsza, ale wynik pokazał, że nie na tyle, by wygrać. Stać nas na więcej. Teraz musimy patrzeć w przyszłość, bo przed nami kolejne spotkania, które musimy wygrać.
Rozmawiał Dariusz Guzik