Trener Probierz szuka utalentowanych piłkarzy! [FOTO]
![Trener Probierz szuka utalentowanych piłkarzy! [FOTO]](/files_pl/file_155379/talen4.jpg)
Trener Probierz po sukcesie z bezpłatnym tygodniowym stażem trenerskim zorganizował kolejne wydarzenie, które jest ewenementem w polskim środowisku piłkarskim. Do ośrodka treningowego zaprosił utalentowanych piłkarzy, którzy mieli szanse zaprezentować swoje umiejętności.
Punktualnie o godzinie 9:00 na boisku stawiło się ponad 80 zawodników, którzy chcieli się pokazać trenerowi Cracovii. Przyjechali oni z całej Polski, a nawet trafił się jeden piłkarz mieszkający na co dzień w Wielkiej Brytanii. Szkoleniowiec Pasów zestawił zawodników odpowiednimi dla nich pozycjami i podzielił na kilka drużyn, które rozgrywały półgodzinne mecze.
Młodzież była obserwowana przez cały sztab trenerski oraz przez trenerów grup młodzieżowych. Do notesu Michała Probierza trafiły nazwiska wyróżniających się piłkarzy. Zostaną oni zaproszeni na treningi w Cracovii w celu dalszej obserwacji.
Czekamy na kolejne podobne inicjatywy trenera!