Trening Noworoczny - godz. 12:00

  • Wideo
31.12.2013
Trening Noworoczny - godz. 12:00
Już dziś w samo południe na murawę stadionu przy ulicy Kałuży 1 wybiegną piłkarze Cracovii, by pielęgnować piękną tradycję Treningu Noworocznego.

Już dziś w samo południe na murawę stadionu przy ulicy Kałuży 1 wybiegną piłkarze Cracovii, by pielęgnować piękną tradycję Treningu Noworocznego. Wstęp na ten mecz będzie bezpłatny!

Jeżeli byłeś w posiadaniu karnetu na jesienne mecze Cracovii, bilet na Trening Noworoczny został automatycznie wgrany na Twoją Kartę Kibica. Ważne: przychodząc na stadion „Pasów", weź ze sobą Kartę Kibica.

Nie miałeś karnetu na jesienne mecze? Przyjdź do kas Punktu Obsługi Kibica przy ulicy Kałuży i odbierz darmową wejściówkę na Trening Noworoczny. W dniu dzisiejszym kasy będą czynne już od godziny 10:00. Bramy stadionu otworzymy już o 10:45.

Aby przeżywanie Treningu Noworocznego odbywało się w komfortowych warunkach, otworzymy sektory B, C, D oraz VIP. Poniżej przedstawiamy podział sektorów obowiązujący podczas Treningu Noworocznego:

Sektor B

Na sektorze B będą mogli zasiąść wszyscy karnetowicze z rundy jesiennej (za wyjątkiem karnetowiczów z sektora D) - wejście dla karnetowiczów z innych sektorów zostanie automatycznie wczytane na Karcie Kibica. Na tym sektorze zasiądą również osoby, które nie posiadały karnetu w rundzie jesiennej, a które otrzymają od nas specjalne wejściówki na sektor B.

Sektor D

Na sektorze D będą mogli zasiąść wszyscy karnetowicze z rundy jesiennej (za wyjątkiem karnetowiczów z sektora B) - wejście dla karnetowiczów z innych sektorów zostanie automatycznie wczytane na Karcie Kibica. Na tym sektorze zasiądą również osoby, które nie posiadały karnetu w rundzie jesiennej, a które otrzymają od nas specjalne wejściówki na sektor D.

Sektor C

Miejsce na sektorze C będą mogli zająć wyłącznie osoby niepełnosprawne wraz z ich opiekunami.

Sektor VIP

Na sektorze VIP będą mogli zasiąść wyłącznie Ci kibice, którzy w rundzie jesiennej byli w posiadaniu karnetów na ten właśnie sektor.

Uwaga: podczas Treningu Noworocznego będzie obowiązywał całkowity zakaz wnoszenia na stadion: alkoholu i materiałów pirotechnicznych.
Co więcej, w czasie trwania Treningu Noworocznego (w tym również po końcowym gwizdku) będzie także obowiązywał całkowity zakaz wejścia na murawę.

Serdecznie zapraszamy!

DG

CRACOVIA TO RÓWNIEŻ