W sobotę pomogliście Rodzinnym Domom Dziecka im. Jana Pawła II!
05.04.2016

W sobotę przeżywaliśmy jedenastą rocznicę śmierci Jana Pawła II. W związku z tym przed meczem Cracovii z Górnikiem Łęczna została zorganizowana zbiórka dla Rodzinnych Domów Dziecka im. Jana Pawła II w Chrzanowie i Dursztynie!
Kibice chętnie włączyli się w akcję, dlatego też punkty ustawione na placach z obu stron stadionu szybko wypełniły się m.in. zabawkami, książkami, czy artykułami szkolnymi.
W najbliższym czasie zebrane przedmioty zostaną przekazane Rodzinnym Domom Dziecka im. Jana Pawła II w Chrzanowie i Dursztynie.
Co więcej, sobotnie spotkanie obejrzeli za symboliczną złotówkę mieszkańcy Wadowic, rodzinnej miejscowości Karola Wojtyły, a to wszystko w ramach akcji "Małopolska za Cracovią".