Zmiana lokalizacji spotkania CLJ U-18 z Escolą Varsovia
24.09.2020

Najbliższe spotkanie Centralnej Ligi Juniorów do lat 18, w którym młode Pasy podejmą warszawską Escolę, zostanie rozegrane na obiekcie Prądniczanki. Niezmienna pozostaje godzina i data rozegrania meczu - z rywalem ze stolicy zmierzymy się w niedzielę, 27 września o 12:00.
Stadion KS Prądniczanka zlokalizowany jest przy ul. św. Andrzeja Boboli 5 i na co dzień swoje spotkania rozgrywa na nim prądnicki zespół seniorów. Gospodarze obiektu występują aktualnie w klasie okręgowej, grupie Kraków II.
Obiekt przed rokiem został gruntownie zmodernizowany. Na odnowionych trybunach zasiąść może 1224 Kibiców. Boisko, na którym mecz rozegrają nasi juniorzy, ma wymiary 100x63 m i pokryte jest sztuczną nawierzchnią.
Młode Pasy podejmą rywala z szóstej pozycji w tabeli Centralnej Ligi Juniorów. Escola zlokalizowana jest o cztery "oczka" niżej, tracąc do zespołu Trenera Andrzeja Paszkiewicza trzy punkty. Zespół gości wciąż czeka na pierwsze punkty, zdobyte na obcych boiskach.