Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 1
Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław
  • Koniec meczu, dzielimy się punktami ze Śląskiem Wrocław.
  • 93'
    Znów groźna akcja Pasów, które wyraźnie podrażnione straconym golem raz po raz nacierają na bramkę rywali w doliczonym czasie.
  • 92'
    Mocny strzał Rochy tuż nad bramką rywali.
  • 91'
    Za faul na Alvarezie tuż przed polem karnym, kartkę otrzymuje Scalet.
  • 90'
    Sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry.
  • 89'
    Za dyskusje z sędzią, kartką ukarany zostaje Cornel Rapa.
  • 89'
    Bramka uznana 1-1
  • 89'
    Zamieszanie w polu karnym Cracovii, po nieporozumieniu obrońców do piłki dopada Piasecki i wyrównuje wynik spotkania, zawodnicy Pasów zgłaszają jeszcze zażalenia do arbitra sygnalizując, że piłka opuściła wcześniej boisko.
  • 85'
    Gra zdecydowanie się zaostrza, dużo walki o piłkę w środku pola.
  • 84'
    Na dośrodkowanie z rzutu wolnego decyduje się Alvarez, piłkę na aut wybija głową Celeban.
  • 83'
    Faul
    Ostry faul Stigleca na Pelle w bocznej strefie boiska, sędzia tym razem oszczędził piłkarza gości.
  • 79'
    Boisko opuszcza Robert Pich.
  • 78'
    Michał Probierz przeprowadza dwie zmiany.
  • 78'
    Boisko opuszcza Rivaldo Jr., w jego miejsce Michal Siplak.
  • 77'
    Alvarez podejmuje próbę pokonania bramkarza rywali, silnym strzałem z podbicia ze stojącej piłki. Bramkarz nie musi interweniować.
  • 76'
    Faul
    Alvarez zastawia piłkę i daje się sfaulować Bejgerowi.
  • 75'
    Trzecia zmiana trenera Lavicki.
  • 75'
    Kolejne zmiany w drużynie Wrocławian.
  • 73'
    Cracovia w ataku, Alvarez podaje do Rivaldo, który postanawia uderzyć na bramkę z 20m. Niestety strzał obok bramki.
  • 72'
    Dośrodkowanie Celebana w pole karne, piłkę łapie Niemczycki.
  • 71'
    Drybling Alvareza, niestety po minięciu dwóch zawodników akcję przerywa Janasik.
  • 69'
    Kolejny niecelny strzał z dystansu piłkarza gości.
  • 67'
    Zmiana w drużynie Śląska.
  • 66'
    Pawłowski zbyt mocno dośrodkowuje z lewej strony boiska, wyrzut z autu dla Cracovii.
  • 65'
    Pasy wyraźnie zmotywowane zdobytym golem wyprowadzają kolejny atak, tym razem strzał Alvareza zablokowany przez Tamasa.
  • 64'
    Po kilku podaniach w okolicy pola karnego gospodarzy, na strzał lewą nogą decyduje się Musonda. Niemczycki bez problemu łapie piłkę i rozpoczyna kontratak Cracovii długim wybiciem.
  • 62'
    FANTASTYCZNY STRZAŁ Z DYSTANSU HANKI!!! PROWADZIMY 1-0!
  • 59'
    Podwójna zmiana w drużynie Pasów.
  • 59'
    Trener Probierz postanawia dać szansę zmiennikom.
  • 58'
    Faul
    Faul Szymonowicza w środkowej strefie boiska. Akcja rywali przerwana.
  • 56'
    Śląsk w ataku pozycyjnym , na strzał z dystansu decyduje się Pich. Piłka leci wysoko ponad bramką.
  • 54'
    Po faulu obrońcy Cracovii, grę z rzutu wolnego wznowi Śląsk, sędzia ustawił piłkę 25m od bramki.
  • 52'
    Pelle przejmuje piłkę po prawej stronie boiska, dośrodkowanie strzałem z przewrotki kończy Hanca. Piłkę instynktownie łapie Putnocky.
  • 50'
    Kolejny corner dla drużyny z Wrocławia, po zamieszaniu w polu karnym zagrożenie oddala Rodin.
  • 48'
    Musonda próbuje dryblingu na prawym skrzydle, zamknięty w bocznym sektorze przez 3 obrońców Cracovii traci piłkę.
  • 47'
    Rzut rożny dla Śląska zakończony mizernym strzałem, z którym Niemczycki nie ma najmniejszego problemu.
  • 46'
    Prostopadłe podanie w kierunku Piszczka. Na 20m od bramki wychodzi Putnocky i uprzedza napastnika Pasów.
  • Początek drugiej połowy.
  • Przerwa.
  • 45'
    Po niedokładnym dograniu Pawłowskiego, sędzia kończy pierwszą połowę.
  • 44'
    Pawłowski wrzuca w pole karne Pasów, piłkarze Cracovii wybijają piłkę na kolejny corner, tym razem z drugiej strony boiska.
  • 43'
    Celeban znajduje kolegę z drużyny po prawej stronie, po zablokowanym dośrodkowaniu piłka opuszcza boisko.
  • 41'
    Hanca dośrodkowuje prosto w ręce bramkarza gości.
  • 40'
    Akcja Śląska pewnie przerwana przez Rodina, który rozpoczyna kontratak Cracovii. Z piłką środkiem pola sunie Dimun, którego prostopadłe podanie zostało przerwane przez obrońcę Wrocławian. Mamy rzut rożny.
  • 38'
    Szybkie rozegranie piłki w środku pola przynosi efekt w postaci niecelnego strzału Hanki.
  • 37'
    Pawłowski schodzi do prawej nogi i oddaje strzał po ziemi. Kolejna pewna interwencja Karola.
  • 35'
    Cracovia w kontrataku, Kosecki zatrzymany przez Stigleca na prawym skrzydle.
  • 32'
    Śląsk cierpliwie buduje akcję na własnej połowie.
  • 31'
    Kolejne dośrodkowanie Musondy, głową zagrożenie oddala Szymonowicz.
  • 28'
    Podanie na skrzydło do Hanki, ten schodzi do środka i po kombinacyjnej akcji z Rapą, na bramkę rywali strzał oddaje Rocha.
  • 26'
    Niecelne podanie Szymonowicza, na szczęście piłkę szybko odzyskuje Dimun.
  • 25'
    Faul
    Kombinacyjna akcja Pawłowskiego z Pichem, po walce bark w bark sędzia odgwizduje faul napastnika Śląska.
  • 23'
    Dośrodkowanie Hanki, do piłki dopada Celeban, który oddala zagrożenie od własnej bramki.
  • 22'
    Kartka dla Pelle.
  • 22'
    Dośrodkowanie Pelle prosto w głowę przeciwnika, który paruje piłkę na rzut rożny.
  • 20'
    Strzał z dystansu Picha, piłkę pewnie łapie bramkarz Pasów.
  • 19'
    Spokojne utrzymywanie się przy piłce Cracovii na własnej połowie.
  • 18'
    Dośrodkowanie Picha niecelne jednak Wrocławianie wciąż w ataku pozycyjnym.
  • 17'
    Kontratak Śląska, Musonda wygrywa pojedynek biegowy z Rochą. Dośrodkowanie przerwane przez obrońców Cracovii i mamy rzut rożny dla rywali.
  • 15'
    Kartka dla Rodina
  • 12'
    Kosecki po udanym dryblingu zmienia ciężar gry na drugą stronę boiska, niestety Hanca traci piłkę przy linii końcowej.
  • 11'
    Bardzo niecelny strzał z dystansu Janasika, Niemczycki jedynie odprowadził strzał wzrokiem.
  • 9'
    Niecelne dośrodkowanie z rożnego w kierunku Rapy, piłkarze Śląska wybijają piłkę na aut.
  • 8'
    Przejęcie Hanki, po próbie dośrodkowania obrońca Śląska wybija piłkę na rzut rożny.
  • 7'
    Śląsk w ataku pozycyjnym, podanie Picha do Exposito ale sędzia odgwizduje spalonego.
  • 6'
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego Śląska, piłka wybita trafia pod nogi rywali, którzy oddają niecelny strzał na bramkę Niemczyckiego.
  • 4'
    Pelle przerywa akcję rywali, faulowany Musonda.
  • 3'
    Dośrodkowanie Śląska z lewej strony boiska, jednak obrońca Pasów bez problemu przejmuje piłkę.
  • 2'
    Strzał Koseckiego tuż obok bramki rywali
  • 1'
    Pierwsza akcja i już faul na Pelle w bocznej strefie boiska.
  • Początek meczu.
  • 17:59
    Sędzia wyprowadza zawodników obu drużyn na boisko, już za chwilę startujemy!
  • 17:57
    Przypominamy, że o 18:00 w półfinałach playoff, z GKS Tychy mierzą się nasi hokeiści. relację live z meczu znajdziecie pod tym linkiem: https://cracovia-hokej.pl/relacja-live/44/
  • 17:41
    Nasi zawodnicy już rozgrzewają się na murawie. W międzyczasie zachęcamy do wytypowania wyniku meczu w naszej aplikacji, do wygrania jak zawsze atrakcyjne nagrody!
  • 17:14
    Goście rozpoczną mecz w składzie: Putnocky - Celeban, Bejger, Tamas, Stiglec - Janasik, Scalet, Musonda, Pich (K), Pawłowski - Exposito
  • 17:11

Jedenastka Pasów prezentuje się następująco:

• 17:07
    Dzień dobry! Już za niespełna godzinę, w ramach 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy, zaczynamy mecz przeciwko Śląskowi Wrocław. Oto składy na dzisiejszy mecz.