Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Cracovia II Cracovia II
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Koniec meczu, wracamy z kompletem punktów! W emocjonującej końcówce oglądaliśmy najpierw wyrównanie gospodarzy, a następnie - zwycięską bramkę Pasów. Naszym rezerwom wygraną dało uderzenie Marcina Budzińskiego na trzy minuty przed końcem. Brawo!Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Yellow card
    Partyka ogląda żółtą kartkę za faul w środku pola.
  • 90'
    Replace
    Malisz w miejsce Stachery na ostatnie minuty meczu.
  • 90'
    Cztery minuty doliczone do drugiej połowy spotkania.
  • 90'
    Wilk wybija długą piłkę, niecelnie zagraną przez gospodarzy.
  • 89'
    Replace
    Kolejna zmiana w zespole KSZO - Persona za Marcina Kaczmarka.
  • 89'
    Wysoko wychodzi Lipiec, przecinając górne podanie naszego zespołu.
  • 88'
    Gospodarze wznawiają od środka.
  • 87'
    Goal
    Kapitan naszych rezerw wpisuje się na listę strzelców! Marcin Budziński i Pasy ponownie na prowadzeniu!
  • 86'
    Corner kick
    Paluch przecina dogranie z rzutu rożnego Pasów.
  • 85'
    Górna piłka w pole karne zagrana przez Stacherę. Gasi ją jeden z obrońców KSZO, kierując do bramkarza.
  • 84'
    Rezerwy Pasów zostają, niestety, zepchnięte do defensywy. Kolejne uderzenie z dystansu w wykonaniu Stanisławskiego, łapie to Wilk.
  • 83'
    Paluch uderza z ostrego kąta, wyłapuje to Wilk!
  • 82'
    Długie dogranie gospodarzy głową przecina Dytiatiev.
  • 81'
    Partyka poszkodowany pod polem karnym Pasów, gramy dalej mimo protestów gospodarzy.
  • 80'
    Budziński w pole karne, nikt jednak nie dochodzi do tego zbyt mocnego dogrania.
  • 79'
    Niecelne dogranie do Palucha, szybko przejmuje to Nowicki.
  • 78'
    Dużo nerwowości w grze obydwu zespołów. O wyniku zdecydują ostatnie minuty spotkania.
  • 77'
    Do gry powraca poszkodowany kilka chwil wcześniej Stanisławski.
  • 76'
    Replace
    Mecz kończy się także dla Tomasa Vestenicky'ego, którego zastępuje Biernat.
  • 76'
    Replace
    Nowicki zastępuje Mateusza Supryna.
  • 75'
    Szybka reakcja, Trener Piotr Giza decyduje się na podwójną zmianę.
  • 74'
    Pasy wznowią od środka.
  • 73'
    Goal
    Niestety, z bliskiej odległości piłkę do siatki kieruje Stanisławski... mamy wyrównanie.
  • 72'
    Replace
    W zespole Pasów Jarzynka zastępuje Sebastiana Strózika.
  • 71'
    Replace
    Jako trzeci pojawia się Paweł Kaczmarek, zastępując Chrzanowskiego.
  • 71'
    Replace
    Głaz zastępuje Konrada Zaklikę.
  • 71'
    Replace
    Adam Nowak w miejsce Smuczyńskiego.
  • 70'
    Wśród Pasów do zmiany przygotowuje się Jarzynka.
  • 69'
    Aż trzy zmiany szykuje zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego, który szuka bramki wyrównującej.
  • 68'
    Szybka kontra KSZO, faul w ataku popełnia Chrzanowski. Piłkę do gry wprowadzi Wilk.
  • 67'
    Dogranie do dobrze ustawionego Strózika, ten uderza sam na sam - piąstkuje Lipiec.
  • 66'
    Bardzo niecelne wybicie piłki w wykonaniu Majewskiego, dopada do niej Vestenicky.
  • 65'
    Stachera uspokaja grę rozegraniem w linii defensywnej.
  • 64'
    Chrzanowski wbija piłkę pod pole karne, ta grzęźnie w naszym bloku defensywnym. Rozgrywa Bracik.
  • 63'
    Problemy gospodarzy z wejściem w nasze pole karne. Dobrze dysponowana jest dziś obrona Pasów, kolejna próba Zakliki okazuje się nieudana po interwencji Zauchy.
  • 62'
    W środku pola walkę o górną piłkę wygrywa Dytiatiev. Futbolówka ląduje na połowie KSZO.
  • 61'
    W pole karne wstrzela Budziński, na spalonym złapany Vestenicky.
  • 60'
    Rajd w pole karne w wykonaniu Supryna, który wystawia piłkę Strózikowi. Dogranie jednak zbyt lekkie, nie dochodzi do naszego napastnika.
  • 59'
    Corner kick
    Po rzucie rożnym rywale nie dochodzą do dobrej sytuacji strzeleckiej.
  • 58'
    Smuczyński ucieka skrzydłem, jest sam na sam z Wilkiem, ten jednak broni uderzenie gracza KSZO.
  • 57'
    Niespieszne, długie dogranie naszego bramkarza.
  • 56'
    Krótka piłka od Partyki do Kaczmarka, który jednak nie opanował podania. Wznowi Wilk.
  • 55'
    Partyka zmuszony wycofać do bramkarza.
  • 54'
    Chrzanowski szarpie skrzydłem, ciałem odpycha Patryka Zauchę. Akcję przerywa Bracik, nie ma zagrożenia.
  • 53'
    Gospodarze upatrują swojej akcji w dograniach z boku boiska. Ponowna próba w wykonaniu Zakliki, lecz do piłki nie dochodzi żaden gracz rywala.
  • 52'
    Górą gra KSZO, do interwencji głową zmuszony Oleksii Dytiatiev.
  • 51'
    Długa piłka do ataku Pasów, niestety przejęta przez Dwórzyńskiego.
  • 50'
    Bokiem boiska rozpędza się Kaczmarek, lecz interweniuje Stachera - nie ma wrzutki w pole karne.
  • 49'
    Dużo nieskładności w grze obydwu zespołów. Pasy próbują wyprowadzić piłkę ze środka pola, lecz dobrze dysponowana jest obrona gospodarzy.
  • 48'
    Yellow card
    Druga żółta kartka w obozie KSZO, ogląda ją Zaklika.
  • 47'
    Ofensywnie usposobieni gospodarze w pierwszych minutach drugiej połowy. Długa piłka na Chrzanowskiego wybita przez naszą defensywę.
  • 46'
    Pasy od środka, wracamy do gry!
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 16:00
    Obydwa zespoły już na boisku, pojawia się na nim również trójka sędziowska. Za chwilę gramy!
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'

Koniec pierwszej połowy!

Już w czwartej minucie meczu Krystian Bracik wyprowadził nasze rezerwy na prowadzenie. Jednobramkowej przewagi nie oddaliśmy do końca pierwszej części meczu, do przerwy jesteśmy bliżej zwycięstwa!

• 45'
    Pierwsza połowa przedłużona o minimum minutę.
  • 45'
    Corner kick
    Uderzenie głową po rożnym niecelne, wznowi Wilk.
  • 44'
    Skrzydłem pędzi Smuczyński, do defensywy powraca Supryn. Piłka przecięta, rzut rożny dla gospodarzy.
  • 43'
    Ofensywnie ustawieni Budziński i Strózik nie pozwalają wyjść rywalom z okolic własnego pola karnego. KSZO zmuszone rozgrywać w defensywie.
  • 42'
    Gra przenosi się do środka pola. Obydwa zespoły bez większych efektów szukają swoich okazji.
  • 41'
    Zagranie ze skrzydła na głowę Sebastiana Strózika. Uderzenie zbyt lekkie, ląduje poza bramką.
  • 40'
    Po kolejnym starciu w środku pola głośno protestuje szkoleniowiec gospodarzy, który ogląda czerwoną kartkę i zajmuje miejsce poza ławką rezerwowych.
  • 39'
    Oskrzydlająca akcja Zakliki - zagranie w pole karne zakończone niecelnym uderzeniem.
  • 38'
    Zamieszanie pod bramką KSZO, piłkę do siatki kieruje Strózik! Arbiter boczny sygnalizuje jednak spalonego, bramka nieuznana.
  • 37'
    Niskie zagranie nad boiskiem w kierunku Tomasa Vestenicky'ego przecięte przez defensora gospodarzy.
  • 36'
    Budziński rozprowadza piłkę w środku pola. Przechwytuje ją Partyka, wybijając krótko - szybko przejmujemy futbolówkę ponownie.
  • 35'
    Spokojna gra naszych rezerw w linii defensywnej. Czekamy na okazje do dobrego rozegrania piłki.
  • 34'
    Corner kick
    Po wrzutce w pole karne najwyżej wyskakuje Dwórzyński. Pasy nie oddają strzału po rożnym.
  • 33'
    Free kick
    Dogranie na skrzydło z rzutu wolnego, gospodarze zmuszeni wybić na rzut rożny.
  • 32'
    Yellow card
    Faul w środku pola w wykonaniu Kraśniewskiego, żółta kartka dla gospodarzy. Piłka dla Pasów.
  • 31'
    Free kick
    Gospodarze krótko rozgrywają rzut wolny, z dystansu uderzać może Paluch - obok bramki Pasów.
  • 30'
    Yellow card
    Lusiusz nieprzepisowo powstrzymuje Zaklikę pod własnym polem karnym. Żółta kartka dla naszego gracza.
  • 29'
    KSZO podaniami górą ekspediuje piłkę poza własne pole karne.
  • 28'
    Dobre, prostopadłe zagranie po ziemi w wykonaniu Patryka Zauchy! Do piłki dochodził Strózik, lecz naciskany przez defensorów nie oddaje dobrego uderzenia.
  • 27'
    Wycofujemy grę do Adama Wilka.
  • 26'
    Supryn do Zauchy, sprytna piłka górą, na skrzydle. Patryk zostaje jednak złapany na spalonym.
  • 25'
    Uspokajamy grę. Bracik rozgrywa po linii defensywy Pasów.
  • 24'
    Do głosu zaczyna dochodzić KSZO, które próbuje akcji oskrzydlającej. Dośrodkowanie przerywa Dytiatiev.
  • 23'
    Ponownie w dobrej sytuacji Stanisławski, który znajduje się bezpośrednio przed Adamem Wilkiem. Niecelne uderzenie gracza gospodarzy.
  • 22'
    Pierwsze tak groźne uderzenie gospodarzy! Stanisławski minimalnie mija się z bramką.
  • 21'
    Free kick
    Niecelne rozegranie, piłkę do gry wprowadzi Wilk.
  • 20'
    Kolejne starcie między Alexem Dytiatievem oraz Chrzanowskim - tym razem odgwizdano przewinienie naszego obrońcy. Rzut wolny wykona sam poszkodowany.
  • 19'
    Dytiatiev powstrzymuje uciekającego Chrzanowskiego. Gospodarze zgłaszają grę faul, lecz gwizdek arbitra milczy.
  • 18'
    Corner kick
    Do uderzenia głową dochodzi Stanisławski, mierzy jednak niecelnie.
  • 17'
    Odbita od naszej defensywy piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 16'
    Prostopadłe dogranie do Palucha, ten wychodzi niemal sam na sam z Wilkiem. Powrót Bracika przerywa groźną akcję gospodarzy.
  • 15'
    Sprytnie Zaucha uwolnił się od rywala i pędzi skrzydłem, w ostatniej chwili dośrodkowanie blokują obrońcy gospodarzy.
  • 14'
    KSZO próbuje konstruować spokojną akcję od własnej defensywy.
  • 13'
    Mocne dogranie Supryna w pole karne zostaje wybite przez obronę rywali.
  • 12'
    Dariusz Partyka próbuje dogrania na skrzydło. Piłka ląduje jednak na aucie, wznowi Supryn.
  • 11'
    Gospodarze w komplecie wycofani na własną połowę. Ożóg poszukuje partnera pod polem karnym rywali.
  • 10'
    Kaczmarek wychodzi spod pressingu Pasów, piłkę przechwytuje jednak Lusiusz.
  • 9'
    Pod pole karne gospodarzy podchodzi Strózik. Krótka piłka do Budzińskiego, ten w dobrej sytuacji strzeleckiej - uderza jednak ponad bramką.
  • 8'
    Długa piłka mierzona na Stanisławskiego ląduje za linią bramkową, wznowi Wilk.
  • 7'
    Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy. KSZO pędzi skrzydłem, boczni obrońcy rezerw Pasów przerywają jednak atak Zakliki.
  • 6'
    Sylwester Lusiusz fauluje w środku pola, piłka przyznana gospodarzom.
  • 5'
    Gospodarze rozpoczynają od środka.
  • 4'
    Goal
    Bardzo szybko otwieramy wynik tego spotkania! Dośrodkowanie w pole karne, zamieszanie pod bramką KSZO i do siatki piłkę pcha Krystian Bracik!
  • 3'
    Stanisławski z dystansu, lecz mocno ponad bramką Adama Wilka.
  • 2'
    Ofensywnie usposobiony Vestenicky szybko naciera na defensywę gości. Piłka wycofana do Pawła Lipca.
  • 1'
    Od środka gospodarze - gramy!
  • POCZĄTEK MECZU
  • 14:57
    Obydwa zespoły już na murawie, początek meczu za chwilę!
  • 14:50
    Obydwa zespoły zakończyły już rozgrzewkę. Za kilkanaście minut rozpoczynamy!
  • 14:44

Skład Pasów!

• 14:35
    Witamy z Ostrowca Świętokrzyskiego! Przed nami kolejny mecz pasiastych rezerw. Ze spotkania z KSZO przeprowadzimy relację tekstową - zapraszamy do jej śledzenia.