03-04-2021 00:00
Mecz zakończony Wynik meczu: 2 : 0
Korona II Kielce Korona II Kielce
  • 90+4'
    Koniec! Pasiaste rezerwy pokonują drugą drużynę Korony 2:0. To tyle z Rącznej, tymczasem zapraszamy do TVP Sport na spotkanie finałów Polskiej Hokej Ligi pomiędzy JKH GKS-em Jastrzębie a Comarch Cracovią. Przypominamy także o wieczornym meczu pierwszej drużyny Pasów z Lechem Poznań. Z obu tych spotkań jest równolegle prowadzona relacja tekstowa. Wesołego Alleluja, do zobaczenia!
  • 90+1'
    Natomiast w miejsce Mateusza Supryna zobaczymy Remigiusza Biernata.
  • 90+1'
    Kolejne zmiany w drużynie Pasów. Boisko opuści Marcin Budziński, w jego miejsce wchodzi Adam Malisz.
  • 90'
    Żółtą kartką ukarany został Mateusz Supryn.
  • 88'
    Tomasz Bała próbował przedrzeć się lewym skrzydłem, ale stracił piłkę przed samym polem karnym.
  • 85'
    Drugi gol dla Pasiastych rezerw! Zaucha dośrodkował z rzutu wolnego, piłkę głową zgrał Jarzynka, a w siatce umieścił ją Krystian Bracik!
  • 82'
    Trzecia zmiana w drużynie gości. Ernest Rozmysłowski wchodzi w miejsce Adriana Bielki.
  • 82'
    Kolejna okazja Budzińskiego! Ożóg zagrał mu krótką, ciętą piłkę, Budzik uderzył z powietrza minimalnie nad bramką!
  • 80'
    Kolejna zmiana w rezerwach Korony. Jakuba Rybusa zastąpi Eryk Borczyński.
  • 77'
    Ależ okazję zmarnował Budziński! Wybiegł sam na sam z bramkarzem, jednak za daleko wypuścił sobie piłkę. Drej odbił ją niefortunnie; tak, że spadła pod nogi naszego kapitana. Ten próbował jeszcze dośrodkować, ale w polu karnym nie było nikogo w pasiastej koszulce.
  • 76'
    Zmiana w drużynie gości. Huberta Zwoźnego zastąpi Karol Świtowski.
  • 74'
    Goście co i rusz próbują się przedrzeć prawym skrzydłem, obrońcy Pasów mają jednak sytuację pod kontrolą.
  • 72'
    Pomylił się w obronie Jarzynka, na szczęście podanie do Lisowskiego było odrobinę za głębokie.
  • 70'
    Dobrą okazję miał Bała. Od połowy boiska biegł równo z obrońcą gości, w ostatniej chwili przegrał jednak pojedynek.
  • 67'
    Boisko opuści także strzelec gola, Tomáš Vestenický. W jego miejsce zobaczymy Tomasza Bałę.
  • 67'
    Podwójna zmiana w drużynie Pasów. Kontuzjowanego Michała Stacherę zastępuje Kacper Grzebieluch.
  • 64'
    Tymczasem Pasiaste rezerwy w 10, jeden z graczy ma jakiś problem mięśniowy. Zapewne niebawem zostanie zmieniony.
  • 63'
    Hubert Zwoźny zszedł do środka i uderzył zza pola karnego, trafił jednak wprost w kolegę z drużyny.
  • 62'
    Uderzenie Bielki zza pola karnego leci wysoko nad bramką.
  • 61'
    Krystian Bracik dobrze kasuje akcję rywali.
  • 58'
    Drej wyszedł z bramki, zauważył to Tomáš Vestenický, który strzałem z połowy boiska próbował go przelobować.
  • 56'
    Ponownie oglądamy serię długich podań mających w zamierzeniu minąć linię obrony rywala.
  • 54'
    Pierwsza zmiana w drużynie Pasów: Gardawski za Nowickiego.
  • 51'
    Nieudanie rozegranie, goście wyprowadzili kontratak. Na szczęście udało się go w porę skasować.
  • 51'
    Po strzale Vestenický'ego piłka wychodzi na rzut rożny.
  • 49'
    Znakomite dogranie Ożóga do Nowickiego, który, według sędziego, popełnił faul w ataku. Szkoda, bo okazja była znakomita.
  • 48'
    Rzut rożny dla Pasów, piłka trafia do Budzińskiego, który nie zdołał jej opanować.
  • 46'
    Gramy! Od środka grę rozpoczął Marcin Budziński.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45'
    Sędzia gwizdnął po raz ostatni w pierwszej połowie spotkania. Pasiaste rezerwy prowadzą do przerwy 1:0.
  • 44'
    Świetna dwójkowa akcja Vestenickiego i Budzińskiego, Słowak uderza centymetry obok bramki!
  • 42'
    Złe wznowienie gry, piłka trafia wprost na klatkę piersiową Nowickiego. Sędzia uznał jednak, że zawodnik Pasów pomagał sobie przy przyjęciu ręką.
  • 41'
    Długa piłka w stronę Zauchy ląduje poza polem gry. Od bramki Drej.
  • 38'
    Dośrodkowanie Turka ląduje wprost w rękawicach Wilka.
  • 37'
    Jakub Cukrowski wycięty równo z ziemią. Żółta kartka dla kapitana Pasiastych rezerw, Marcina Budzińskiego.
  • 35'
    Dużo strat w środku pola z obu stron. Mecz zdecydowanie zwolnił tempo.
  • 33'
    Cukrowski miał dobry pomysł, ale na skrzydle nie było nikogo. Od bramki Adam Wilk.
  • 31'
    Tomáš Vestenický mocno dokręcił piłkę, mało brakowało, by wpadła wprost do bramki Dreja!
  • 30'
    Rzut wolny z głębi pola. Więckowski głową na rzut rożny.
  • 29'
    Natarcie gości zatrzymało się na pomocnikach Pasów. Wznawiamy grę z autu.
  • 26'
    W środku pola faulowany Łukasz Ziemnik, wznowimy grę z rzutu wolnego.
  • 25'
    Budziński szukał Zauchy długim podaniem za linię obrony, okazało się ono minimalnie za słabe.
  • 23'
    Tym razem w grze obrońcy Korony. Rozegranie piłki po ziemi przynosi efekt w postaci autu dla Pasów.
  • 20'
    Tomáš Vestenický stracił piłkę na skrzydle, wyraźnie utyka. Na szczęście wygląda na to, że uda mu się to rozbiegać.
  • 18'
    GOL!!! Tomáš Vestenický wykorzystał znakomite dośrodkowanie po ziemi i bez problemów pokonał bramkarza gości!
  • 16'
    Ponownie w grze obrońcy Pasów, szukamy dogodnej sytuacji do rozciągnięcia gry.
  • 12'
    Nieudany atak gości, grę wznowi Adam Wilk.
  • 11'
    Kolejny faul Korony w bocznej strefie boiska. Tym razem przewinił Zwoźny.
  • 9'
    Dużo szarpanej gry w środku pola, obie drużyny próbują na zmianę wyprowadzić atak pozycyjny.
  • 6'
    To była świetna okazja! Vestenický dorzucił do nabiegającego Bracika, ten jednak nie zdołał umieścić piłki w siatce.
  • 5'
    Cukrowski fauluje Ziemnika, mamy rzut wolny ze skrzydła.
  • 4'
    Pierwsza akcja gości. Rybus do Lisowskiego, na posterunku był jednak Krystian Bracik.
  • 3'
    Obrońcy Pasów rozgrywają piłkę między sobą szukając dogodnej sytuacji do wyprowadzenia ataku.
  • 2'
    Dobra akcja Kacpra Nowickiego. Gracz Pasów pociągnął skrzydłem i minął kilku rywali. Piłka wybita przez obrońcę otarła się o jego nogę, wznowienie z piątego metra.
  • 1'
    No to jedziemy! Rozpoczną goście.
  • 13:55
    Pogoda nie rozpieszcza. W Rącznej jest dość chłodno, na dodatek pada gruby, marznący deszcz. Miejmy nadzieję, że zawodnikom to nie przeszkodzi.
  • 13:55
    A oto jedenastka Piotra Gizy: Wilk - Zaucha, Jarzynka, Bracik, Stachera - Supryn, Ożóg, Budziński (K), Nowicki - Vestenický, Ziemnik.
  • 13:54
    Zaczniemy od składu gości: Drej - Seweryś, Czerwiak, Kiełb, Turek - Lisowski (K), Zwoźny, Więckowski, Cukrowski, Bielka - Rybus.