Koniec! Cracovia pokonuje u siebie Lecha Poznań! Bardzo ważne 3 punkty zostają w Krakowie! Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
    Za opóźnianie gry kartkę otrzymał Loshaj.
  • 90'
    Strózik wywalczył rzut rożny po szarży lewą flanką.
  • 90'
    Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Kosecki opuszcza boisko, a w jego miejsce Ivan Marquez.
  • 90'
    Tym razem akcja Lecha. Dośrodkowywał Kamiński, Palacz niecelnie.
  • 90'
    Kolejna okazja Cracovii, ale niedokładnie Kosecki.
  • 90'
    Minimum pięć minut doliczone do podstawowego czasu gry.
  • 89'
    Decyzja VAR korzystna dla Pasów. Szymonowicz nie mógł uniknąć kontaktu piłki z ręką.
  • 88'
    Trwa analiza VAR - ważą się losy rzutu karnego dla gości.
  • 87'
    Dośrodkowanie Lecha, w polu karnym skakało do piłki aż trzech piłkarzy Kolejorza. Defensywa Pasów pewnie wyjaśnia sytuację.
  • 86'
    Następna zmiana w drużynie gospodarzy. Piszczek zastępuje Hance.
  • 84'
    Zupełnie nieudany atak Lecha Poznań. Piłka poza boiskiem.
  • 83'
    Rodin w polu karnym Cracovii odcina Ishake od podania zawodników Kolejorza.
  • 82'
    Murawę opuszcza Sykora, a z boiskiem wita się Palacz.
  • 81'
    Salamon wygrywa pojedynek fizyczny z Pelle. Amersfoot nie zdołał wyjść na czystą pozycję do oddania strzału.
  • 80'
    Cracovia od dłuższego czasu utrzymuje się przy piłce. Wygląda to bardzo dobrze!
  • 79'
    Pelle próbował prostopadłego podania, jednak Milić przyblokował pomocnika Pasów.
  • 78'
    Dośrodkowanie Rochy z prawej strony boiska, ale podanie zostaje przecięte.
  • 77'
    Interwencja Niemczyckiego, Skóraś oddał mocny strzał, ale prosto w ręce naszego bramkarza.
  • 76'
    Atak pozycyjny Lecha Poznań.
  • 75'
    Strózik próbuje prawą flanką, ale Puchacz wygrał ten pojedynek sprinterski i piłka wyszła na aut.
  • 75'
    Rodin dopadł do piłki zagrywanej w pole karne, ale główkował nad poprzeczką.
  • 74'
    Kolejna zmiana. Strózik wchodzi za autora pierwszej bramki dla Cracovii - Michala Siplaka.
  • 73'
    Tym razem modyfikacje w składzie Pasów. Sadikovic żegna się z boiskiem, a w jego miejsce melduje się Loshaj.
  • 71'
    Kolejna zmiana w drużynie Lecha. Ramireza zastąpi Filip Szymczak.
  • 70'
    Milić fauluje Amersfoorta na wysokości linii środkowej. Rapa próbuje z 16. metra, ale został zablokowany przez defensywę gości. Pasy w natarciu.
  • 68'
    Dośrodkowanie Rochy z rzutu rożnego, strzela Pelle, ale futbolówka nie zaskoczyła bramkarza Kolejorza.
  • 67'
    Dośrodkowanie Siplaka, bramkarz Lecha wybija na rzut rożny.
  • 66'
    Zmiana w drużynie gości. Murawę opuszcza Marchwiński, natomiast na boisku zamelduje się Nika Kvekveskiri.
  • 65'
    Kosecki wygrywa pojedynek ze Skórasiem i zatrzymuje zawodnika Lecha.
  • 63'
    Pressing w wykonaniu gospodarzy. Atak lewą flanką, ale zatrzymany na wysokości pola karnego.
  • 62'
    Faul
    Faul Marchwińskiego na Rapie przy linii bocznej.
  • 61'
    Ishak nieczysto trafił w futbolówkę. Zagrożenie oddalone od bramki Pasów.
  • 61'
    Lech w ataku, dośrodkowanie w pole karne, wybija udanie Rapa. Rzut rożny dla Lecha.
  • 59'
    Faul
    Milić przekroczył przepisy w pojedynku z Pelle.
  • 58'
    Kolejna akcja Cracovii. Indywidualnie Pelle zza pola karnego, ale broni Van Der Hart.
  • 56'
    Pasy obejmują prowadzenie!!! Celną główką zaskoczył bramkarza Lecha Poznań Pelle van Amersfoort!!!
  • 55'
    Siplak zza linii bocznej do Pelle, ten obkręcił przeciwnika i odegrał ponownie do Słowaka. Obrońca Pasów dośrodkował na głowę Rodina, ale ten niecelnie.
  • 54'
    Dośrodkowanie Siplaka, ale wyjaśnia defensywa gości.
  • 53'
    Stracona szansa na zdobycie prowadzenia. Pelle za bardzo wypuszcza piłkę do przodu, a ta zostaje wybita przez Puchacza.
  • 52'
    Kolejorz próbuje budować swój atak, ale piłka wychodzi na aut.
  • 51'
    Kolejna żółta kartka dla Pasów - otrzymuje ją Milan Dimun za faul na Skórasiu.
  • 50'
    Ishak ruszył do podania w pole karne, ale nie opanował piłki.
  • 48'
    Dośrodkowanie Rochy, groźnie w polu karnym Lecha, goście pogubieni w defensywnie, jednak wybijają na aut.
  • 47'
    Piłkarze gości z akcją lewym skrzydłem, ale Marchwiński nie zdołał utrzymać piłki w boisku.
  • 47'
    Gra toczy się w środku pola.
  • 46'
    Drugą połowę rozpoczniemy od zmiany w drużynie gospodarzy. Jakub Kosecki zastąpi Rivaldinho.
  • 21:00
    Oba zespoły już na murawie! Za chwilę rozpoczynamy drugą połowę spotkania!
  • 45'
    Przerwa. Pierwsza połowa kończy się remisem 1:1. Wracamy za kwadrans!
  • 45'
    Żółta kartka dla kapitana Pasów - ogląda ją Sergiu Hanca - za faul na Karlstromie.
  • 45'
    Doliczona 1 minuta do regulaminowego czasu gry.
  • 45'
    Przed przerwą mamy wyrównanie! Siplak otrzymał podanie od Rivaldinho, a ten wpadł w pole karne i uderzył nie do obrony!
  • 43'
    Faul
    Hanca faulowany przez Ramireza. Kapitan Pasów mocno ucierpiał w tym starciu.
  • 42'
    Kamiński zagrywał w pole karne do Ishaka, ale ten obok słupka.
  • 41'
    Kolejna żółta kartka dla zawodnika Cracovii - tym razem ogląda ją Luis Rocha.
  • 40'
    Lech utrzymuje się przy piłce, dyktując tempo gry.
  • 39'
    Pojedynek powietrzny pomiędzy Ishakiem a Szymonowiczem - nieudana ofensywa Kolejorza.
  • 38'
    Fragment spotkania toczony w środku pola.
  • 37'
    Ishak nieprzepisowo zatrzymany przez Dimuna. Ramirez trafia prosto w mur.
  • 35'
    Skóraś przymierzył z 18. metra, Niemczycki sparował na rzut rożny.
  • 34'
    Siplak za szybko ruszył do piłki i został złapany na spalonym.
  • 32'
    Rajd Puchacza w pole karne, na szczęście uderzenie obrońcy Lecha niecelne.
  • 31'
    Nieudany atak gospodarzy, Dimun spóźniony z reakcją.
  • 31'
    Cracovia w pressingu.
  • 30'
    Po rzucie wolnym, zawodnicy Kolejorza oddalają zagrożenie ze swojego pola karnego.
  • 29'
    Faul Marchwińskiego na Sadikoviciu. Cracovia będzie miała szansę z rzutu wolnego.
  • 28'
    Po płaskim dośrodkowaniu Sykory w pole karne, do piłki dopadł Skóraś, którego strzał wylądował na słupku, jednak dobitkę z bliskiej odległości wykorzystał już Ishak.
  • 27'
    Nieudane podanie Amersfoorta, piłka ląduje na aucie.
  • 26'
    Po akcji prawym skrzydłem, strzał z dystansu oddał Puchacz, jednak niecelny.
  • 25'
    Przy próbie nożyc Rivaldinho sfaulował Milićia. Za to zagranie otrzymał żółtą kartkę.
  • 24'
    Od autu Siplak, z przewrotki próbował Rivaldinho.
  • 23'
    Lech utrzymuje się przy piłce, jednak bez wymiernych efektów.
  • 22'
    Nieprzepisowe zagranie Amersfoorta w środku boiska.
  • 21'
    Trwa walka w środku boiska.
  • 20'
    Dośrodkowanie Dimuna z prawej strony, bramkarz Kolejorza pewnie łapie piłkę.
  • 19'
    Aut dla Pasów po niedokładnym rozegraniu przez Marchwińskiego.
  • 18'
    Rapa wybija futbolówkę na rzut rożny.
  • 16'
    Teraz Lech Poznań przy piłce, Ishak znalazł się w szesnastce Cracovii, ale powstrzymany przez Siplaka.
  • 16'
    Kontra Cracovii, ale ofensywa Pasów zatrzymana przed polem karnym.
  • 15'
    Skóraś po ominięciu Rochy dośrodkowywał, bardzo dobra interwencja Karola Niemczyckiego.
  • 13'
    Rivaldinho faulowany w środku pola, nieprzepisowo zatrzymany przez Karlstroma.
  • 13'
    Słabe wykonanie rzutu wolnego. Piłkę udało się wybić na aut.
  • 12'
    Faul Rapy na zawodniku gości. Okazja na rzut wolny dla Lecha.
  • 10'
    Atak Cracovii prawym skrzydłem, ale futbolówka ląduje na aucie. Wrzuca zza linii Sipľak.
  • 8'
    Dimun z szansą w polu karnym, jednak uderzył obok słupka.
  • 7'
    Póki co oglądamy chaotyczną grę obu zespołów.
  • 7'
    Kolejorz atakuje lewą flanką, skutkuje to wywalczeniem autu na połowie Pasów.
  • 6'
    Goście ponownie atakują pozycyjnie.
  • 5'
    Aut dla gości. Wyrzuca Kamiński, ale Pasy odzyskują futbolówkę.
  • 4'
    Pasy cofnięte do strefy obronnej, Kolejorz stale utrzymuje się przy piłce.
  • 3'
    Lech Poznań w trakcie budowania ataku pozycyjnego.
  • 3'
    Przerzut Lecha do przodu, jednak niecelny. Cracovia rozpocznie od bramki.
  • 2'
    Faul Sipľaka na Kamińskim przy linii bocznej boiska.
  • 1'
    Trwa walka w środku pola.
  • 1'
    Zaczynamy! Od środka gospodarze.
  • 19:57
    Obydwa zespoły zameldowały się już na murawie. Za chwilę pierwszy gwizdek, który rozpocznie spotkanie.