10-04-2021 00:00
Hetman Zamość Hetman Zamość
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 1
  • 90'
    Koniec! Szybkie trafienie Krystiana Bracika okazało się być jedynym w dzisiejszym spotkaniu - pokonujemy Hetmana w Zamościu 1:0, notując siódmy kolejny mecz bez porażki!Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 90'
    Krótkie rozegranie rożnego, nie dochodzimy jednak do dobrej sytuacji, by zagrać w pole karne.
  • 90'
    Bociek pod polem karnym, gospodarze wybijają na rzut rożny.
  • 90'
    Krzysztof Bociek zastępuje Roberta Ożóga na ostatnie minuty meczu.
  • 89'
    Minuta do końca regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    Szatała w miejsce Mikołaja Grzędy.
  • 87'
    Sygnalizowana kolejna zmiana wśród gospodarzy.
  • 86'
    Krótko, górą próbuje zagrac Hetman, ale szybszy na prawej flance Supryn.
  • 85'
    Niezmiennie wiele niedokładności w szeregach Hetmana. Ponownie przejmujemy piłkę pod własnym polem karnym i spokojnie rozgrywamy, pięć minut do końca spotkania.
  • 84'
    Nowicki walczy o górną piłkę, udanie. Ponownie rywale zmuszeni operować głównie na własnej połowie.
  • 83'
    Jarzynka spokojnie, do przodu. Czas gra na korzyść Pasów.
  • 82'
    Rajd Koszela środkiem pola zakończony przecięciem jego podania przez Bracika.
  • 81'
    Druga zmiana wśród gospodarzy, Wszoła w miejsce Chyrchały.
  • 80'
    Wyrównane ostatnie minuty, brakuje okazji strzeleckich po obydwu stronach.
  • 79'
    Ponownie niecelne rozegranie zespołu Hetmana, piłka za linią bramkową Pasów.
  • 78'
    Kolejna zmiana przygotowywana wśród rywali.
  • 77'
    Pupeć powstrzymany przez Nowickiego, Hetman ponownie nie dochodzi do pozycji strzeleckiej.
  • 76'
    Niespieszna gra w ostatnich minutach, gospodarze regularnie blokowani przed wejściem w strefę ofensywną Pasów.
  • 75'
    Od prawej flanki atak Hetmana konstruuje Turczyn, zejście do środka zakończone wyłuskaniem piłki przez Grzebielucha.
  • 74'
    Długi wyrzut z autu w wykonaniu Wiśniewskiego, w walce o piłkę pod polem karnym nie możemy się jednak przebić i oddać celnego strzału.
  • 73'
    Niecelne rozegranie graczy z Zamościa, piłka przejęta przez Pasy.
  • 72'
    Supryn nieprzepisowo traktuje Kaznochę, wolny dla rywali w środku pola.
  • 71'
    Intensyfikujemy poszukiwania drugiej bramki, jednak rozgrywamy niecelnie. Próba podania w pole karne zablokowana przez obronę gości.
  • 70'
    Grzebieluch zastępuje naszego napastnika, Tomasza Bałę.
  • 69'
    Do zmiany szykuje się Grzebieluch.
  • 68'
    Chrychała ogląda żółty kartonik.
  • 67'
    Faul jednego z zawodników Hetmana, poszkodowany Nowicki, arbiter przerywa grę.
  • 66'
    Dużo walki w środku pola w ostatnich minutach.
  • 65'
    Kolejna próba rozegrania w zespole rywala. Pupeć schodzi do środka, próbuje dograć na bok.
  • 64'
    Dużo gry piłką w powietrzu, wiele niedokładności. Wciąż bez klarownych sytuacji bramkowych po obydwu stronach.
  • 63'
    Piłka grzęźnie na skrzydle, nieudany atak Hetmana.
  • 62'
    Łapiński próbuje wbić piłkę w nasze pole karne, wybijamy to na aut.
  • 61'
    Niedokładne rozegranie w środku pola, Wolanin przecina to i prowadzi piłkę w okolicach koła środkowego.
  • 60'
    Lusiusz i Ożóg przechwytują futbolówkę, zamykamy rywala ponownie na jego połowie.
  • 59'
    Hetman uspokaja grę, starając się przenieść ją do środka pola.
  • 58'
    Długo zagrana piłka do Ziemnika ląduje na aucie, wznowi Hetman.
  • 57'
    Pierwsza zmiana w tym meczu. Białousko zastępuje Sienkiewicza w zespole Hetmana.
  • 56'
    Wbita w pole karne piłka szuka Sienkiewicza, jednak uprzedzają to obrońcy naszych rezerw.
  • 55'
    Nowicki w pole karne, minimalnie niecelnie. Przejmują to rywale.
  • 54'
    Piłka wraca do Koszela, ten stara się o dośrodkowanie w nasze pole karne.
  • 53'
    Szybkie, długie zagranie golkipera Pasów do przodu.
  • 52'
    Naciskają rywale w środku pola, Ziemnik zmuszony wycofać do Wilka.
  • 51'
    Niecelne rozegranie Koszela, przechwytuje to Supryn.
  • 50'
    Spokojne rozprowadzenie piłki w linii defensywnej. Gracze rywala nie są w stanie wejść na połowę naszego zespołu.
  • 49'
    Długa piłka do napadu rywali, jednak Sienkiewicz na spalonym.
  • 48'
    Bała próbuje opanować górną piłkę, lecz przeszkadza mu w tym skutecznie jeden z defensorów rywali.
  • 47'
    Bardzo niecelne dogranie do przodu w wykonaniu jednego z defensorów przeciwnika. Wznowimy z autu na wysokości własnego pola karnego.
  • 46'
    Od środka Pasy, druga część meczu rozpoczęta!
  • 16:00
    Obydwa zespoły ponownie na murawie, wracamy do gry!
  • KONIEC I POŁOWY MECZU
  • 45+2'
    Koniec pierwszej części spotkania! Szybko zdobyte prowadzenie utrzymaliśmy do przerwy - po pierwszych 45 minutach rezerwy Pasów wygrywają w Zamościu po bramce Krystiana Bracika. Wracamy za kwadrans.
  • 45+1'
    Chyrchała próbuje uderzać po prostopadłym dograniu w pole karne, lecz mija się z piłką.
  • 45'
    Kielecki arbiter decyduje się na przedłużenie połowy o dwie minuty.
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej części spotkania.
  • 43'
    Pupeć napomniany żółtym kartonikiem.
  • 42'
    Próbujemy przenieść grę na połowę rywala długim podaniem, nieprzepisowe zagranie obrońcy w walce o piłkę z Nowickim. Gra przerwana.
  • 41'
    Ostre zagranie Supryna, żółta kartka dla naszego gracza.
  • 40'
    Szybko futbolówkę przejmuje Malisz.
  • 39'
    Gracze Hetmana zmuszeni do wybicia piłki do przodu.
  • 38'
    Uderzenie Bały zablokowane przez obrońcę gości, mamy rożny.
  • 37'
    Hetman stara się o rozegranie w środku pola, utrudniają mu to gracze Pasów.
  • 36'
    Szybkie zagranie skrzydłem, wyjaśnia to jednak Jarzynka dobrym wyskokiem do piłki.
  • 35'
    Krótkie rozegranie golkipera gospodarzy, wprost do obrońców.
  • 34'
    Długie dogranie skrzydłem nieopanowane przez Nowickiego, wznowi Hetman.
  • 33'
    Okres przewagi Hetmana, który stara się o wyrównujące trafienie. Dobrze jednak dysponowana obrona Pasów.
  • 32'
    Rozmachu nabierają akcje ofensywne rywala. Na bramkę Wilka próbuje uderzać Sienkiewicz, lecz mija się z celem.
  • 31'
    Supryn pewnie powstrzymuje górne zagranie gospodarzy.
  • 30'
    W doskonałej sytuacji Nowicki, który wypuszcza sobie piłkę sam na sam! Robi to jednak zbyt mocno i nie jest w stanie dojść do niej przed linią bramkową.
  • 29'
    Spokojne rozegranie w naszym wykonaniu, konstruujemy akcję od linii defensywnej.
  • 28'
    Szybko odzyskują piłkę Pasy.
  • 27'
    Niskie dośrodkowanie Lusiusza, głową wybija jeden z defensorów rywali.
  • 26'
    Kolejne długie zagranie, tym razem po naszej stronie. Do piłki nie dochodzi Wiśniewski.
  • 25'
    Długie dogranie do napastnika gospodarzy, ten jednak złapany na spalonym.
  • 24'
    Szybkie przeniesienie gry na drugą flankę, Hetman stara się konstruować akcję bokiem.
  • 23'
    Przy linii fauluje Wiśniewski, wznowią gospodarze.
  • 22'
    Spokojnie rozgrywamy od własnej linii defensywnej.
  • 21'
    Długie podanie gospodarzy do przodu przechwycone przez Bracika.
  • 20'
    Na skrzydle szarpie Supryn, boczni obrońcy rywala jednak przerywają naszą akcję.
  • 19'
    Dośrodkowanie z kornera szybko wychwycone przez Wilka.
  • 18'
    Odbita od Nowickiego piłka ląduje na rzucie rożnym.
  • 17'
    Dużą liczbą graczy naciera Hetman po wznowieniu, lecz atak szybko traci impet.
  • 16'
    Szybkie dogranie do Wiśniewskiego, piłke jednak wygarnął golkiper rywali.
  • 15'
    Dużo nerwowej gry w pierwszych minutach, mało celnych strzałów. Pasy z optyczną przewagą, jednak Hetman walczy o to, by nie stracić kolejnej bramki.
  • 14'
    Hetman próbuje kolejnej szarży, która szybko zostaje jednak rozbita przez naszą defensywę.
  • 13'
    Gospodarze od środka.
  • 12'
    Po rzucie rożnym głową uderza Krystian Bracik, piłka w siatce i szybko wychodzimy na prowadzenie!
  • 11'
    Kolejny raz gospodarze zmuszeni do wybicia na rzut rożny.
  • 10'
    Szybkie przejęcie, Pasy ponownie atakują skrzydłem.
  • 9'
    Spokojnie wznawia golkiper gospodarzy.
  • 8'
    Dośrodkowanie w pole karne kończy się niecelnym uderzeniem Tomasza Bały.
  • 7'
    Rajd Supryna bokiem boiska zakończony wybiciem na rzut rożny przez rywali.
  • 6'
    Wysoko ustawiony Hetman skupia się na obronie. Czekamy na dobre ataki Pasów.
  • 5'
    Łukasz Ziemnik odzyskuje piłkę w środku pola po kolejnym rajdzie zespołu z Zamościa.
  • 4'
    Bała bokiem w pole karne, uderza - odbija się to jednak od jednego z obrońców rywali.
  • 3'
    W środku pola piłkę przejmuje Hetman, jednak próba dośrodkowania szybko zablokowana.
  • 2'
    Spokojnie konstruujemy akcję w okolicy linii środkowej boiska.
  • 1'
    Gospodarze od środka, ruszamy!
  • 14:56
    Obydwa zespoły już na murawie, za chwilę gramy!
  • 14:50

Skład Pasów!

• 14:40
    Witamy z Zamościa! Już dziś rezerwy Pasów zagrają w kolejnym trzecioligowym spotkaniu - tym razem podejmuje nas miejscowy Hetman.