Cracovia II Cracovia II
Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Chełmianka Chełm Chełmianka Chełm
  • 90+4'
    Nie zdążymy nawet wznowić gry. Sędzia kończy spotkanie. Chełmianka pokonuje nas 1:2. Przypominamy także o popołudniowym meczu pierwszej drużyny Pasów - zagramy o finał Pucharu Polski z Rakowem Częstochowa już o 17:30. Do zobaczenia!
  • 90+3'
    Goal
    Bramkę zdobywa zmiennik gości - Giletycz. W samej końcówce udało mu się niestety skierować piłkę do siatki.
  • 90+2'
    Od własnej bramki wznowi Wilk.
  • 90+1'
    Corner kick
    Kolejna próba dośrodkowania z rzutu rożnego. Jeden z zawodników gości dosięga piłki, jednak ląduje ona poza linią końcową boiska.
  • 90'
    Sędzia zdecydował się doliczyć 4 minuty do regulaminowego czasu spotkania.
  • 89'
    Yellow card
    Nowicki ogląda żółty kartonik za faul na przeciwniku.
  • 89'
    Replace
    Zmiana w zespole gospodarzy. Malisz wejdzie za Wiśniewskiego.
  • 88'
    Świetna okazja dla graczy gości. Futbolówka minimalnie obok słupka.
  • 87'
    Kontratak gości, ale zagrożenie oddalone przez stopera Pasów.
  • 86'
    Replace
    Zmiana w zespole gości. Giletycz zamelduje się w miejscu Grądza.
  • 85'
    Niespiesznie od bramki wznawia Ciołek. Po jego wyrzucie oba zespoły agresywnie walczą o futbolówkę.
  • 84'
    Gospodarze utrzymują się przy piłce.
  • 83'
    Pasy próbują po raz kolejny kombinacyjnej akcji. Niestety nie przynosi do wyniku w postaci strzelonego gola.
  • 82'
    Corner kick
    Rzut rożny dla Pasów. Dośrodkowanie wpada prosto w ręce bramkarza Chełmianki - Sebastiana Ciołka.
  • 81'
    Replace
    Zmiana w ekipie gości. Schodzi Kotowicz, w jego miejsce Wawryszczuk.
  • 79'
    Futbolówka rozgrywana w środkowej części boiska.
  • 78'
    Replace
    Kolejna zmiana w naszym zespole. Na murawie melduje się Krzysztof Bociek, natomiast schodzi Robert Ożóg.
  • 78'
    Zaucha z wielką szansą na zdobycie prowadzenia, jednak futbolówka mija światło bramki.
  • 77'
    Próba rozegrania lewą flanką przez naszych graczy, niestety zakończona niepowodzeniem.
  • 76'
    Yellow card
    Budziński napomniany żółtą kartką za nieprzepisowe zagranie.
  • 76'
    Pasy mają duże trudności z wyjściem ze swojej połowy i zbudowaniem jakiejkolwiek akcji.
  • 75'
    Kolejna akcja Chełmianki. Tym razem uderzenie jednak mija słupek bramki Wilka.
  • 74'
    Corner kick
    Nieprecyzyjne dośrodkowanie w pole karne. Piłka dla naszych graczy.
  • 73'
    Próba dośrodkowanie z końcowej linii boiska, ale zablokowana przez defensywę Pasów. Rzut rożny dla Chełmianki.
  • 72'
    Goście grają mocno ofensywnie, jednak w ich poczynaniach jest sporo chaosu.
  • 71'
    Chełmianka głodna jest w zwycięstwa w tym meczu. Kolejna zagrażająca naszej bramce akcja.
  • 70'
    Od środka wznowią Pasy.
  • 69'
    Goal
    Niestety mamy wyrównanie. Dośrodkowanie w pole karne do Kotowicza, który wykorzystuje okazje i umieszcza głową piłkę w siatce.
  • 69'
    Od bramki wznowi Wilk.
  • 68'
    Próba strzału z dystansu przez zawodnika gości - dość nieprecyzyjna.
  • 67'
    Cracovia zepchnięta do defensywy.
  • 66'
    W naszym polu karnym pada jeden z zawodników Chełmianki. Obyło się bez gwizdka arbitra.
  • 66'
    Goście robią wszystko, aby doprowadzić do wyrównania. Ich gra staje się coraz bardziej agresywna.
  • 65'
    Próba rozegrania Pasów w polu karnym gości. Ożóg jednak nabity piłką i od bramki rozpocznie bramkarz gości.
  • 64'
    Free kick
    Rzut wolny dla gości. Wyjaśnia główką Jarzynka. To zagranie nie mogło nam zagrozić.
  • 63'
    Corner kick
    Piłkarze Cracovii oddalają zagrożenie z własnego pola karnego.
  • 62'
    Akcja gości zablokowana przez naszych obrońców. Od rzutu rożnego Chełmianka.
  • 61'
    Chaotyczna gra w obu zespołach. Chełmianka próbuje kreować sytuację, ale bez wymiernego rezultatu.
  • 60'
    Na murawie leży poszkodowany zawodnik przyjezdnych - Skoczylas. Goście wznowią od rzutu wolnego.
  • 59'
    Akcja gości, rozegranie prawym skrzydłem i próba strzału, ale golkiper Pasów wyjaśnia całą sytuację.
  • 58'
    Corner kick
    Dośrodkowanie z rzutu rożnego wpada wprost na głowę jednego z graczy Chełmianki, który oddala zagrożenie od własnego pola karnego.
  • 57'
    Dośrodkowanie Biernata, piłka wpada na rzut rożny.
  • 56'
    Nieporozumienie pomiędzy zawodnikami Chełmianki. Od bramki zacznie Wilk.
  • 55'
    Faul obok koła środkowego. Wznowią goście.
  • 54'
    Atak Pasów środkiem, jednak niedokładne podanie jednego z naszych rozgrywających. Od autu goście.
  • 53'
    Długi wyrzut z autu dla Pasów, jednak gracze Chełmianki przechwytują futbolówkę.
  • 52'
    Próba strzału z dystansu w wykonaniu Ziemnika. Piłka minęła jednak bramkę.
  • 52'
    Faul w środkowej części boiska. Rozpoczną gospodarze.
  • 50'
  • 49'
    Pewne odebranie Nowickiego, od rzutu z autu Chełmianka.
  • 48'
    Budujemy spokojnie akcję na połowie przeciwnika.
  • 47'
    Akcja gości lewym skrzydłem, ale pewnie wyjaśniają nasi defensorzy
  • 46'
    Gra toczy się w środkowej strefie boiska.
  • 45'
    Replace
    Zmiana w naszym zespole. Remigiusz Biernat zastąpi Tomasza Bałę.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 13:59
    Obydwa zespoły ponownie na murawie, wracamy do gry!
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45+1'
    Koniec pierwszej części meczu! Na ten moment to rezerwy Pasów są bliżej kolejnego zwycięstwa - po bramce Zauchy prowadzimy 1:0 z Chełmianką, wracamy za kwadrans!
  • 45'
    Minuta doliczona do pierwszej połowy spotkania.
  • 45'
    Szybko przejmuje Bednara, próbuje dogrania w pole karne. Pasy tymczasowo zamknięte pod bramką.
  • 44'
    Niskie podanie nad ziemią w wykonaniu Brzyskiego, piłka ląduje jednak za linią autu. Wznowią Pasy.
  • 43'
    Piłkę traci Budziński, kontra Chełmianki. Środkiem pola urywa się Wójcik, lecz atak szybko zwalnia - zawodnik rywali nie ma do kogo dograć.
  • 42'
    Uspokajamy grę, konstruując akcję od linii defensywnej.
  • 41'
    Spieszy się zawodnikom Chełmianki, którzy coraz częściej grają górą. Tym razem szybkie wybicie z własnej połowy wyskokiem do góry przerwał Bracik.
  • 40'
    Sprytnie pressingowi wymyka się Zaucha, jego atak środkiem pola jest jednak przyblokowany przez defensywę gości.
  • 39'
    Nieco chaosu w szeregach obydwu zespołów. Coraz bliżej końca pierwszej części meczu.
  • 38'
    Szybko wrzuca Nowicki, boczni obrońcy Chełmianki ekspediują piłkę daleko na pole karne Pasów.
  • 37'
    Okres bardziej ofensywnej, śmielszej gry z naszej strony. Atak Budzińskiego w środku pola, Skoczylas zmuszony wybić na aut.
  • 36'
    Wiśniewski atakowany przez dwóch graczy gości na linii bocznej, powstrzymany nieprzepisowo. Piłka dla Pasów.
  • 35'
    Corner kick
    Najwyżej w polu karnym wyskakuje Wójcik, Chełmianka oddala zagrożenie.
  • 34'
    Kontrę prowadzi Zaucha, zblokowany przez defensywę rywala. Zyskujemy rzut rożny.
  • 33'
    Free kick
    Rzut rożny gości zakończony dalekim wybiciem piłki przez Jarzynkę, na uwolnienie.
  • 32'
    Uderza Bednara, piłka odbija się od naszych obrońców i ląduje na rożnym.
  • 31'
    Krystian Bracik z dobrym, czystym przejęciem na linii środka pola. Akcja gości zatrzymana.
  • 30'
    Duże zamieszanie w naszym polu karnym, z bliska uderza Grądz, obok bramki!
  • 29'
    Dynamicznie rozegranie po przejęciu piłki przez gości. Blokjemy jednak możliwość wejścia na naszą połowę - szybko grający defensorzy Chełmianki operują piłką przy linii środkowej.
  • 28'
    Na piłkę na skrzydle czeka Wiśniewski, jednak akcja naszego zespołu zwalnia przez nacisk pomocników z Chełma.
  • 27'
    Wciąż nacierac próbuje Chełmianka, jednak obrońcy Pasów nie dopuszczają graczy rywala pod nasze pole karne.
  • 26'
    Okres gry w środku pola, zakończony górnym podaniem w wykonaniu Kożuchowskiego. Jarzynka przecina to sprytnym wyskokiem.
  • 25'
    Naciskany Kacper Nowicki zmuszony uderzać, mierzy jednak niecelnie.
  • 24'
    Długie, mierzone podanie Wilka trafia do urywającego się Nowickiego, który szuka partnerów pod polem karnym.
  • 23'
    Potężnie uderza Wójcik sprzed pola karnego, tuż obok słupka!
  • 22'
    Obraz gry się z wolna stabilizuje. O wyrównanie intensywnie walczy Chełmianka, dobrze ustawione Pasy liczą na kontry.
  • 21'
    Spokojnie grę wznawia Adam Wilk.
  • 20'
    Szybka kontra gości, Kotowicz z dystansu - obok naszej bramki.
  • 19'
    Budziński rozprowadza piłkę pod polem karnym gości. Przerywa to jednak Mazurek.
  • 18'
    W pole karne odważnie zapędza się Ożóg, szukając Bały. Dogranie niestety nieopanowane przez naszego napastnika, wznowi Chełmianka.
  • 17'
    Wysoko ustawiona Chełmianka, jesteśmy zmuszeni rozgrywać wokół koła środkowego.
  • 16'
    Naciskany Ziemnik, rozprowadza piłkę przerzutem na drugą flankę.
  • 15'
    Na skrzydle z piłką ucieka Wiśniewski, przechwytuje to jednak Brzyski. Ponownie atakuje Chełmianka.
  • 14'
    Grądz złapany na spalonym, wznowią Pasy.
  • 13'
    W środku pola na murawę pada Kotowicz, gwizdek arbitra milczy. Rozgrywamy w defensywie.
  • 12'
    Szybki atak długim podaniem wyprowadzają goście, przechwytuje to bez problemu Bracik.
  • 11'
    Goście wznawiają od środka.
  • 10'
    Goal
    Rozegranie po rzucie rożnym, wstrzelona w pole karne piłka trafia do Patryka Zauchy, który w zamieszaniu kieruje ją do siatki!
  • 9'
    Wiśniewski uderza z bliska, piłka odbita od jednego z defensorów gości wychodzi na aut.
  • 8'
    Wychodzimy spod pressingu dzięki rajdowi Nowickiego. Dogranie w pole karne zablokowane jednak przez Mazurka bezpośrednio na linii.
  • 7'
    Zarysowuje się optyczna przewaga gości, która jednak nie przekłada się na sytuacje bramkowe.
  • 6'
    Bracik zagarnia piłkę, wypuszczoną skrzydłem przez graczy z Chełma.
  • 5'
    Szybko z własnej połowy wznawia Chełmianka.
  • 4'
    Nowicki długim podaniem do Bały, wstrzela jednak odrobinę zbyt mocno - piłka ląduje na aucie.
  • 3'
    Grądz szarpie na prawej stronie, przed wejściem w nasze pole karne blokuje go Bracik.
  • 2'
    Pierwsze ofensywne wejście dzisiejszego dnia w wykonaniu Pasów, na połowę Chełmianki zapędza się Budziński. Blokują go defensorzy gości.
  • 1'
    Od środka Pasy, startujemy!
  • POCZĄTEK MECZU
  • 12:54
    Obydwa zespoły już na murawie. Za chwilę rozpoczynamy!
  • 12:50

Przedstawiamy dzisiejszy skład Pasów!

• 12:45
    Witamy z Cracovia Training Center! Przed nami spotkanie 29. kolejki III ligi, w którym podejmiemy Chełmiankę. Start o 13:00.