Mecz zakończony Wynik meczu: 1 : 2
Raków Częstochowa Raków Częstochowa
  • KONIEC MECZU
  • 90+5'
    Koniec. Niestety finał nie dla nas...To Raków wychodzi zwycięsko z tego spotkania i to oni zmierzą się z Arką Gdynia w Lublinie. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji live.
  • 90+5'
    Sędzia gwiżdże w tym spotkaniu po raz ostatni.
  • 90+4'
    Ivi Lopez wbiegł w pole karne, mierzył po dalszym rogu, ale trafił w słupek.
  • 90+3'
    Strzał Gutkovskiego, ale szczęśliwie broni Niemczycki.
  • 90+1'
    Arsenić sfaulowany na połowie Rakowa.
  • 90'
    Arbiter postanowił doliczyć 5 minut do regulaminowego czasu gry.
  • 90'
    Kolejne wznowienie ze środka. Tym razem Cracovia rozpocznie.
  • 89'
    Goal
    Na odpowiedź gości nie trzeba było długo czekać. Kun miękko wrzucił na dalszy słupek do Gutkovskisa.
  • 88'
    Raków od środka.
  • 87'
    Goal
    ROOOOOOOOOOOOOOOOODIN GOOOOOOOL! Ładne dośrodkowanie od Alvareza przekłute na strzał głową Rodina! Mamy wyrównanie!!!
  • 86'
    Dopiero po kilku minutach sędzia zdecydował się wznowić grę.
  • 83'
    Second yellow card
    Duże zamieszanie po faulu Piszczka. Pomiędzy obiema drużynami wywiązała się mała awantura. Sędzia zdecydował się pokazać drugą żółtą kartkę po przewinieniu Piszczka. Gramy w dziesiątkę.
  • 83'
    Faul Piszczka na Arseniciu przy linii bocznej boiska.
  • 82'
    Rodin ucierpiał podczas walki o futbolówkę, jednak już wrócił do gry.
  • 81'
    Aut dla Rakowa na połowie Pasów.
  • 80'
    Cracovia próbuje cały czas szukać okazji na oddanie strzału.
  • 79'
    Yellow card
    Nieprzepisowe zatrzymanie Szelągowskiego, Alvarez otrzymuje za nie żółtą kartkę.
  • 78'
    Replace
    Dimun schodzi, na murawie melduje się Marcos Álvarez.
  • 78'
    Replace
    Sadiković opuszcza boisko, w jego miejsce Rivaldinho.
  • 76'
    Wrzutka Loshaja w pole karne, ale Piątkowski zdołał ją wybić.
  • 75'
    Replace
    Murawę opuszcza Marcin Cebula, a za niego wchodzi Daniel Szelągowski.
  • 75'
    Replace
    Schodzi Ben Lederman, a w jego miejsce Marko Poletanović.
  • 74'
    Aut na połowie Rakowa dla Pasów.
  • 73'
    Długie zagranie w pole karne Holeca, który łapie to zagranie w rękawice.
  • 72'
    Prostopadłe podanie Tudora w kierunku Gutkovskisa, ale strata piłki przez graczy Rakowa.
  • 72'
    Gospodarze utrzymują się przy piłce i kontrolują tempo gry.
  • 71'
    Z murawy dłuższą chwilę nie podnosił się zawodnik z Częstochowy. Sytuacja jednak już wyjaśniona.
  • 70'
    Gutkovskis próbował zaskoczyć Niemczyckiego, ale zawodnik gości nie popisał się przyjęciem i stracił piłkę.
  • 69'
    Free kick
    Rzut wolny dla Pasów. Dośrodkowanie w pole karne gości, ale nie udało się nam oddać strzału.
  • 68'
    Replace
    Za Thiago wejdzie na murawę Florian Loshaj.
  • 66'
    Raków teraz cofnięty do obrony.
  • 65'
    Gra ponownie przenosi się w środek pola.
  • 64'
    Replace
    Z kolei Vladislavs Gutkovskis zastąpi Araka.
  • 63'
    Replace
    Podwójna zmiana w drużynie Rakowa. W miejsce Lopeza zamelduje się Wdowiak.
  • 62'
    Piątkowski wybił piłkę po dośrodkowaniu Rapy
  • 61'
    Świetna okazja w polu karnym gości. Jednak Pelle niecelnie trafia w futbolówkę.
  • 60'
    Pasy cały czas w natarciu. Próbują z całych sił zdobyć kontaktowego gola.
  • 59'
    Corner kick
    Thiago z narożnika dośrodkowywał w pole karne, ale piłka nie zdołała dotrzeć do żadnego z jego kolegów z drużyny.
  • 58'
    Próba strzału Wdowiaka z czternastu metrów, ale obok bramki.
  • 57'
    Od autu Raków na wysokości pola karnego gospodarzy.
  • 56'
    Faul
    Cebula sfaulowany na połowie Cracovii.
  • 55'
    Jeden z zawodników Rakowa zatrzymany na wysokości pola karnego Pasów.
  • 54'
    Cracovia obecnie buduje atak pozycyjny.
  • 53'
    Głową próbował uderzać Piszczek, ale piłka powędrowała obok bramki.
  • 51'
    Yellow card
    W międzyczasie żółta kartkę za nieuzasadnione protesty otrzymuje zawodnik Rakowa - Tudor.
  • 51'
    Decyzja okazuje się korzystna dla Cracovii.
  • 50'
    Przerwa w grze. VAR analizuje sytuację.
  • 49'
    Corner kick
    Rzut rożny dla Rakowa. Dośrodkowanie w pole karne i duże zamieszanie. Piłkarze Rakowa domagają się rzutu karnego, po rzekomym zagraniu ręką jednego z naszych zawodników.
  • 48'
    Próba konstruowania ataku przez zawodników Pasów. Gracze wymienili między sobą kilka cennych podać, jednak finalnie piłka znalazła się za linią boczną boiska. Od autu Raków.
  • 47'
    Yellow card
    Filip Piszczek zaraz po zameldowaniu się na murawie otrzymuje żółtą kartkę.
  • 46'
    Replace
    Zmiany w drużynie Pasów. Filip Piszczek pojawi się w miejsce Sergiu.
  • POCZĄTEK II POŁOWY
  • 18:31
    Obydwa zespoły już na murawie, za chwilę wracamy na drugą część spotkania!
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Przerwa. W pierwszej połowie przegrywamy 0:1 po bramce Jakuba Araka. Wracamy za kwadrans.
  • 45'
    Yellow card
    Kolejna żółta kartka dla gracza Pasów. Otrzymuje ją nasz kapitan - Sergiu Hanca za faul na Tudorze.
  • 44'
    Faul
    Rapa sfaulowany przez Kuna w środkowej strefie boiska.
  • 43'
    Atak Rakowa. Rozegranie na lewą stronę, Cebula minął się z piłką, a dośrodkowanie zamykał Wdowiak. Na szczęście niecelnie.
  • 42'
    Niedokładny strzał Lusiusza oddany z dystansu, który powędrował ponad poprzeczką gości.
  • 41'
    Za daleka centra Thiago, która minęła całe pole karne.
  • 40'
    Grę rozpocznie Holec od swojej bramki.
  • 39'
    Długa piłka w kierunku Dimuna, ale ten nie doszedł niestety do podania.
  • 38'
    Od bramki wznowi Niemczycki.
  • 37'
    Free kick
    Rzut wolny dla Rakowa wykonywany w środkowej strefie boiska nie mógł zagrozić w tej sytuacji bramce Cracovii.
  • 36'
    Yellow card
    Tym razem żółta kartka dla zawodnika Pasów. Otrzymuje ją Matej Rodin.
  • 35'
    Yellow card
    Cracovia chciała szybko wyprowadzić atak prawą flanką. Jednak zatrzymany nieprzepisowo Thiago przez Sapałe, który dostaje za to żółty kartonik.
  • 34'
    Corner kick
    Dośrodkowanie w pole karne, ale Rapa wyjaśnia sytuację.
  • 33'
    Akcja Rakowa, ale szczęśliwie futbolówkę udało się przejąć defensorom Pasów. Rzut rożny dla gości.
  • 32'
    Pasy utrzymują się przy piłce. Widać, że bardzo chcą strzelić bramkę.
  • 31'
    Dośrodkowanie Pelle, ale na posterunku Piątkowski, który oddalił zagrożenie.
  • 30'
    Podanie do Thiago, który mógł mieć dobrą okazję do wyrównania. Szybszy był jednak Holec.
  • 29'
    Wrzutka Kuna z lewej strony, ale nie było nikogo z zawodników Rakowa do którego mogła ona trafić.
  • 28'
    Pasy wznowią grę od środka.
  • 27'
    Goal
    Szybki kontratak przeciwników. Dośrodkowanie Piątkowskiego z prawej flanki dograne do Araka, który główką pokonał Niemczyckiego. Pasy przegrywają 0:1.
  • 26'
    Pasy próbują wyjść z własną akcją.
  • 25'
    Wznowienie od bramki Karola Niemczyckiego, po nieudanej akcji gości.
  • 24'
    Obecnie to Raków buduje swój atak pozycyjny.
  • 23'
    Faul
    Faul na Niewulisie, nieprzepisowo zatrzymywał rywala Pelle.
  • 22'
    Gra przenosi się na środek pola.
  • 21'
    Corner kick
    Krótko rozegrany rzut rożny, a następnie dośrodkowanie w pole karne adresowane do zawodników Pasów, jednak bez wymiernego rezultatu.
  • 20'
    Strzał Dimuna zza pola karnego, ale piłka odbiła się od obrońcy gości. Mamy rzut rożny!
  • 19'
    Pasy próbują konstruować atak pozycyjny. Raków dość głęboko cofnięty.
  • 18'
    Dośrodkowanie w pole karne Rakowa, Pelle nie opanował jednak futbolówki i od bramki golkiper Rakowa - Dominik Holec.
  • 16'
    Po zgrabnej akcji Cracovii, Pelle został złapany na spalonym.
  • 15'
    Dzisiejszy mecz obfituje w starcia w środkowej strefie boiska.
  • 14'
    Na murawie leży Tudor. Ma rozciętą wargę, musi przez to na chwilę opuścić boisko.
  • 13'
    Goście próbują budować atak pozycyjny.
  • 12'
    Faul
    Sfaulowany Piątkowski na połowie Rakowa.
  • 11'
    Atak lewą flanką boiska w wykonaniu Cracovii. Piątkowski przerwał jednak to zagranie.
  • 10'
    Corner kick
    Rzut rożny dla Rakowa. Po dograniu z narożnika Pasy wyjaśniają sytuację. Niemczycki od własnej bramki.
  • 9'
    Thiago z dystansu, jednak futbolówka minęła światło bramki.
  • 7'
    Słaba akcja Rakowa, Niemczyki rozpocznie od bramki.
  • 6'
    Próba oddania strzału z przewrotki przez Roche, ale futbolówka finalnie nie dotarła do zawodnika.
  • 5'
    Gra toczy się obecnie w okolicach środkowej linii boiska.
  • 4'
    Nieudane wybicie Ledermana. Aut dla Pasów.
  • 3'
    Odebranie kapitana Pasów na połowie Rakowa. Pelle próbował oddać strzał, ale został zablokowany przez defensora gości.
  • 2'
    Goście od razu rozpoczynają spotkanie od szybkiego ataku.
  • 1'
    Spotkanie rozpoczęte! Od środka rozpocznie Raków.
  • POCZĄTEK MECZU
  • 16:56

Skład Pasów:

• 16:55
    Witamy z Krakowa! Przed nami spotkanie 1/2 finału Pucharu Polski, w którym zmierzymy się z Rakowem Częstochowa. Start o 17:30.