Legia Warszawa Legia Warszawa
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 0
  • Koniec spotkania
  • 19:24
    Wracamy do Krakowa z ważnym punktem. Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejny mecz, który już w środę! Zagramy wówczas na własnym boisku z Wisłą Płock. Raz jeszcze dziękujemy i życzymy miłego wieczoru!
  • 90+3'
    Hroššo łapie dośrodkowanie Mladenovicia, sędzia kończy spotkanie!
  • 90+2'
    Lusiusz dośrodkował wprost w ręce Boruca. Minuta do końca meczu.
  • 90+1'
    Mecz zostaje przedłużony o co najmniej 3 minuty.
  • 88'
    Na przekór naszym słowom prawym skrzydłem popędził Pelle, uderzył z powietrza z poprzeczkę! Groźne dzisiaj są kontry Pasów.
  • 87'
    Dużo szarpanej gry w środku pola, żadna z drużyn nie jest w stanie stworzyć sobie sytuacji.
  • 84'
    Jedyne, co z tego rzutu rożnego wynikło, to aut. Szybkie zażegnanie niebezpieczeństwa przez naszych obrońców.
  • 83'
    Dośrodkowanie Hanki ląduje w rękawicach Boruca. Po kontrze uderzał Skibicki, kolejny rzut rożny dla gospodarzy.
  • 81'
    Druga zmiana w drużynie Pasów. Thiago za Alvareza.
  • 80'
    Po rzucie rożnym piłka trafia do Mladenovicia, ten przerzuca do Martinsa. Sędzia odgwizdał spalonego.
  • 80'
    Lusiusz interweniował przy strzale Lopesa, rzut rożny dla gospodarzy.
  • 79'
    Ależ było groźnie! Iván Márquez blokuje strzał Muçiego, piłka spadła na poprzeczkę!
  • 77'
    Alvarez faulował Wieteskę, rzut wolny w strefie obronnej gospodarzy.
  • 76'
    Boruc ratuje Legię! Długa piłka na Alvareza, Niemiec zgubił Wieteskę i wyszedł sam na sam z byłym reprezentantem Polski! Boruc mimo 41 lat na karku wykazał się refleksem i obronił próbę lobu.
  • 73'
    Czwarta zmiana w Legii. Rafa Lopes za Luquinhasa.
  • 71'
    Pelle szukał podaniem Alvareza, przejęcie Legii. Nic z tej akcji nie wyszło, wznowi Hroššo.
  • 70'
    Luquinhas szukał podaniem Skibickiego, ale gracze Pasów przejmują piłkę.
  • 68'
    Zmiana także w Legii. Muçi za Kapustkę.
  • 67'
    Pierwsza zmiana w drużynie Pasów. Schodzi Ivan Fiolić, w jego miejsce zobaczymy Dado Sadikovicia.
  • 66'
    Mladenović uderza wprost w trybuny.
  • 65'
    Andre Martins faulowany, będzie rzut wolny z około 25 metrów.
  • 65'
    Juranović wybija głową piłkę po dośrodkowaniu Hanki, Lusiusz uderza z powietrza, ale broni Artur Boruc!
  • 63'
    Dobry pressing Pasów na własnej połowie, wywalczyliśmy rzut z autu na własnej połowie.
  • 61'
    A za Pawła Wszołka - Kacper Skibicki.
  • 61'
    Podwójna zmiana w drużynie gospodarzy. Valerian Gvilia wejdzie za Bartosza Slisza.
  • 59'
    Kapustka próbował z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką.
  • 58'
    Hroššo piąstkuje, zmiana ciężaru gry na drugą stronę, dobitka Mladenovicia i kolejna znakomita interwencja Słowaka!
  • 57'
    Strzał Mladenovicia otarł się o mur, rzut rożny dla Legii.
  • 56'
    Dośrodkowanie Hanki przejęte przez obrońców i kontra gospodarzy. Dimun fauluje Wszołka i ogląda żółtą kartkę.
  • 55'
    Kolejny aut w dogodnej pozycji. Pelle tańczy z Martinsem i nabija go na kolejny aut.
  • 53'
    Dobra sytuacja Alvareza, chciał uderzyć "zza osłony", ale trafił prosto w nią. Mamy piłkę, rzut z autu na wysokości pola karnego gospodarzy.
  • 51'
    Szybkie wznowienie, obrońcy Pasów wybijają piłkę.
  • 51'
    Dobre uderzenie Kapustki z dystansu, ale obrona Hroššo jeszcze lepsza!
  • 50'
    Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu. Chwila przerwy w grze, na murawie leży Cornel Râpă.
  • 49'
    Znów wrzutka na Pekharta, na posterunku był Matej Rodin. Korner dla gospodarzy.
  • 47'
    Pasy ciągle wysoko pressują, Pelle w starciu z Juranoviciem nagiął przepisy.
  • 46'
    Pasy od środka. Póki co bez zmian w obydwu drużynach.
  • Początek drugiej połowy
  • Koniec pierwszej połowy
  • 45+2'
    Alvarez utrzymał się przy piłce, zszedł na prawą nogę i huknął z dystansu. Broni Boruc, a sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Zapraszamy na przerwę, wracamy za około 15 minut.
  • 45+1'
    Pierwsza połowa potrwa co najmniej dwie minuty dłużej.
  • 45'
    To była najlepsza akcja gospodarzy. Wszołek dorzucił na głowę Pekarta, na nasze szczęście Czech uderza ponad bramką.
  • 44'
    Dobre rozegranie na jeden kontakt, Hanca wypuszczony na wolne pole, ale podanie od Lusiusza okazało się za mocne.
  • 42'
    Hanca z rzutu wolnego, ale nie było to dobre zagranie. Wieteska nie miał problemu z wybiciem piłki.
  • 41'
    Ajajaj, szkoda! Hanca dostał dobre podanie na dobieg, zatańczył z obrońcami w polu karnym, ale sam się w tym tańcu zagubił i wyprowadził piłkę poza boisko.
  • 40'
    Fiolić z kontrą, sygnalizował faul, ale sędzia Sylwestrzak pozwala kontynuować grę. Hroššo udanie zatrzymuje strzał zza pola karnego.
  • 37'
    Alvarez bardzo mocno i bardzo niecelnie.
  • 36'
    Aut na wysokości pola karnego Legii. Dwójkowa akcja Rochy z Fioliciem, piłka trafia ostatecznie do Pelle, który jest faulowany na granicy pola karnego. Będziemy mieli rzut wolny w dogodnej pozycji.
  • 35'
    Dośrodkowanie Wszołka, głową uderza Pekhart, po raz kolejny broni Hroššo.
  • 34'
    Potężny strzał Mladenovicia, ale na posterunku Hroššo! Zaczniemy grę od bramki.
  • 32'
    Tym czasem kontra Legii i faul na granicy pola karnego Pasów. Może być groźnie.
  • 32'
    Długa wrzutka w pole karne, piłkę bez problemu łapie Boruc.
  • 31'
    Faul w środku pola, mamy rzut wolny. Przy piłce Hanca.
  • 29'
    Gra toczy się głównie w środku pola, nieźle póki co spisuje się obrona Pasów.
  • 26'
    Świetne podanie Fiolicia do Alvareza. Niemiec zszedł ze skrzydła na lewą nogę, próbował uderzać, ale próba ta była bardzo nieudana.
  • 25'
    Dośrodkowanie kapitana Pasów przecina Kapustka. Dimun faulem zatrzymuje kontratak Legii, ale obyło się bez kary indywidualnej.
  • 24'
    Faul na Fioliciu, będzie okazja na dośrodkowanie. Do piłki podchodzi Sergiu Hanca.
  • 22'
    Trener Michniewicz nie zaprzestał dyskusji z arbitrem, ten bez zawahania pokazał mu czerwoną kartkę. Trener gospodarzy resztę meczu obejrzy z wysokości trybun.
  • 21'
    Legia wznowi grę z autu, a tymczasem żółtą kartkę ogląda trener gospodarzy, Czesław Michniewicz.
  • 19'
    Znów Legia. Krótka wymiana piłki, dużo kombinacyjnej gry, jednak pressing Pasów pomaga zażegnać niebezpieczeństwo.
  • 16'
    Odbiór w środku pola, znów dobrze utrzymał się przy piłce Alvarez. Mamy aut na wysokości pola karnego gospodarzy.
  • 14'
    Bardzo wysoko pressuje Legia, grają jednak nieczysto. Wykonamy kolejny rzut wolny z własnej połowy.
  • 13'
    Świetnie zastawił się Alvarez, utrzymał piłkę i odegrał do Fiolicia. Chorwat uderzył zza pola karnego, strzał zablokowany przez obrońcę gospodarzy.
  • 11'
    Cały czas w ataku Legia. Gracze Pasów dobrze wyłuskali piłkę, przy próbie wyprowadzenia kontry faulowany był Pelle. Wznawiamy grę z własnej połowy.
  • 10'
    Kapustka na skrzydło do Wszołka, ten dośrodkował do nikogo.
  • 9'
    Wszołek nacierał skrzydłem, ale dobry pressing Pasów zmusza do wycofania piłki do Boruca.
  • 8'
    Po faulu w środku pola grę wznawiają gospodarze.
  • 6'
    Hanca fauluje Luquinhasa i ogląda żółtą kartkę.
  • 5'
    Znów odchodząca piłka, odegranie do Kapustki. Po dośrodkowaniu do piłki skakał Wieteska, faulował jednak Mateja Rodina. Rzut wolny z pola karnego.
  • 4'
    Odchodząca piłka, zablokowany strzał i mamy kolejny korner dla gospodarzy.
  • 4'
    Slisz uderza prosto w mur. Rzut rożny po wybiciu piłki przez Alvareza.
  • 3'
    Akcja Legii, Kapustka przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów. Gonił go Pelle, ale sędzia odgwizdał faul. Rzut wolny dla Legii na wysokości 25 metra.
  • 1'
    Pierwsza akcja Pasów, Lusiusz pociągnął lewym skrzydłem, piłka ostatecznie trafiła pod nogi Hanki, który niecelnie uderzył z dystansu.
  • 1'
    Gramy! Od środka gospodarze.
  • 17:26
    Piłkarze już w tunelu, początek meczu już za chwilę!
  • 17:09
    Do rozpoczęcia spotkania zostało 20 minut, zawodnicy schodzą już z rozgrzewki, nie możemy doczekać się pierwszego gwizdka sędziego!
  • 16:36
    A oto jedenastka, na którą postawił trener Michniewicz: Boruc - Juranović, Wieteska, Jędrzejczyk - Wszołek, Slisz, Martins, Mladenović - Kapustka, Pekhart, Luquinhas.
  • 16:32

Znamy skład Pasów!

• 16:24

Jesteśmy już w Warszawie, niebawem poznamy składy obu drużyn.

• 16:22
    Dzień dobry Państwu! Za niewiele ponad godzinę rozpocznie się mecz 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a Cracovią!