Cracovia U-18 Cracovia U-18
Mecz zakończony Wynik meczu: 0 : 2
Lechia Gdańsk Lechia Gdańsk
  • 90'
    Koniec meczu. Niestety, w pierwszym spotkaniu po powrocie do gry w Centralnej Lidze Juniorów ulegamy Lechii Gdańsk 0:2. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 89'
    Minuta do zakończenia regulaminowego czasu gry.
  • 88'
    Ponownie ofensywnie, skrzydłem Pasy, jednak dośrodkowanie zostaje zablokowane.
  • 87'
    Do zmiany szykowany Adam Łabor.
  • 86'
    Długie wybicie Mirusa ląduje na polu karnym Łuczaka.
  • 85'
    Wrzutka w pole karne do Ciesielskiego, niestety niewystarczająco celna.
  • 84'
    Lechia z kontrą - spokojnie prowadzoną, goście szanują swój wynik. Pressingiem atakują Pasy.
  • 83'
    Niestety, piłka ląduje obok bramki Mirusa.
  • 82'
    Duraj wybija piłkę na rzut rożny, będzie okazja ze stałego fragmentu gry.
  • 81'
    Odważna gra Pasów w ostatnich minutach, jednak nie owocuje bramkami dla naszego zespołu.
  • 80'
    Kwiatkowski zastąpił na placu Góralczyka.
  • 79'
    W środku pola faulowany Niewiadomski, gra przerwana. Piłka dla Lechii.
  • 78'
    Dobrze bronią się goście, Pasy jednak nieustannie szukają okazji do zdobycia bramki, dającej kontakt.
  • 77'
    Piłka ląduje na aucie, ponownie wznowi Sumiński.
  • 76'
    Długie zagranie do Płonki niestety zbyt mocne, wyłapuje to golkiper Lechii.
  • 75'
    Sumiński spokojnie wprowadza piłkę do gry na linii środkowej.
  • 74'
    Wójcik nieprzepisowo powstrzymuje Mosura, piłka przyznana gościom.
  • 73'
    Lechia broni wyniku, ustawiając się na wysokości linii środka pola. Czekamy na dobre, ofensywne wejścia naszych graczy.
  • 72'
    Przechwyt Kapka, operujemy na drugim skrzydle - jednak akcja zostaje zastopowana przez zepchnięcie do boku.
  • 71'
    Piłka na aucie, niespiesznie wznowi Lechia.
  • 70'
    Kolejna zaczepna akcja Pasów, szukamy kontaktowej bramki. Nasze akcje skrzydłem zbyt szybko są jednak rozbijane.
  • 69'
    Płonka zastępuje Adriana Maślankę.
  • 69'
    Chrupcała pojawia się w miejsce Jana Mroza.
  • 68'
    Przerwa w grze, zmiana w zespole Pasów.
  • 67'
    Skrzydłem przedziera się Wójcik, jednak bezowocnie - wyjaśniają to defensorzy gości.
  • 66'
    Podwójna zmiana szykowana wśród Pasów w reakcji na drugie trafienie rywala.
  • 65'
    Pasy wznowią od środka.
  • 64'
    Z narożnika wprost na głowę Brylowskiego, druga bramka dla gości.
  • 63'
    Po raz kolejny dośrodkuje Zagraba.
  • 62'
    Kolejny raz Pasy zmuszone wybić do narożnika.
  • 61'
    Krótkie rozegranie Lechii w polu karnym niecelne, ponownie przy piłce Łuczak.
  • 60'
    Wyjaśnia to Łuczak, sprawnie wychodząc z bramki.
  • 59'
    Do narożnika niespiesznie udaje się Zagraba.
  • 58'
    Wójcik zmuszony przerwać akcję wybiciem na rzut rożny.
  • 57'
    Mosur dryblingiem próbuje wedrzeć się w pole karne, jednak pokrywają go dwaj obrońcy Pasów.
  • 56'
    Starcie w środku pola z udziałem Kapka, gra przerwana. Arbiter nie decyduje się jednak na pokazanie kartki.
  • 55'
    Skrzydłem pędzimy pod pole karne przeciwnika, jednak akcję przerywa Duraj.
  • 54'
    Szybko wznawia Łuczak.
  • 53'
    Tuleja wdziera się w nasze pole karne, uderzając w boczną siatkę.
  • 52'
    Uspokajamy grę, operując w linii defensywnej.
  • 51'
    Okoniewski mocno z dystansu, jednak nad bramką.
  • 50'
    Bramka dodała wiatru w żagle gościom, którzy operują piłką na naszej połowie.
  • 49'
    Wznawiamy od środka.
  • 48'
    Pozornie niegroźne uderzenie Niewiadomskiego wślizguje się przy słupku, 0:1...
  • 47'
    Zaczepnie od pierwszej chwili gracze Lechii, pędzą skrzydłem.
  • 46'
    Wracamy do gry! Druga połowa rozpoczęta.
  • 13:00
    Obydwa zespoły wychodzą ponownie na boisko. Za chwilę gramy ponownie.
  • 45'
    Koniec pierwszej części meczu. Na ten moment remisujemy z Akademią Lechii Gdańsk 0:0, wracamy za kwadrans.
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy spotkania.
  • 43'
    Ciesielski skrzydłem, jednak przerywają to goście na linii środkowej.
  • 42'
    Ponownie pod naszą bramką aktywny Cieślicki, jednak gubi piłkę.
  • 41'
    Spokojne rozegranie Lechii z wykorzystaniem Eryka Mirusa.
  • 40'
    Niespiesznie wznawiają goście.
  • 39'
    Ciesielski dośrodkowuje z narożnika, ale piłka ląduje na linii bramkowej.
  • 38'
    Kapek w indywidualnym pojedynku z Zagrabą, piłka na rzucie rożnym.
  • 37'
    Tempo nieco niższe. Obydwa zespoły nie chcą popełnić błędu, skutkującego potencjalną bramką do szatni.
  • 36'
    Akcja zwalnia, zatrzymana przez bocznych defensorów z Gdańska.
  • 35'
    Nieprecyzyjne rozegranie w naszym polu karnym, piłkę przejął Ciesielski, który indywidualnie rusza na pole karne gości.
  • 34'
    Tym razem optyczną przewagę w tym wyrównanym spotkaniu uzyskują gdańszczanie.
  • 33'
    Ponownie aktywny Cieślicki w środku pola, jednak zablokowała to obrona Pasów.
  • 32'
    Maślanka przejmuje bezpańską piłkę i rusza skrzydłem, ale szybko zostaje zepchnięty do linii autu. Nie ma zagrożenia.
  • 31'
    Dośrodkowanie w pole karne zbyt mocne, mija się ze wszystkimi graczami rywala.
  • 30'
    Piłka odbita od Góralczyka, wychodzi na rzut rożny.
  • 29'
    Zagraba skrzydłem, jednak bezowocnie - wyjaśnia to defensywa Pasów.
  • 28'
    Szybkie wznowienie golkipera Lechii.
  • 27'
    Jakub Gut mierzy sprzed pola karnego, minimalnie nad bramką!
  • 26'
    Duże zamieszanie pod polem karnym Lechii, przejmuje to Gut.
  • 25'
    Rajd Cieślickiego, gracz gości schodzi do środka, ale zagrywa nieprecyzyjnie. Przejmują Pasy.
  • 24'
    Zarysowuje się wyraźniejsza przewaga Pasów. Zarazem jednak wciąż czekamy na dobre uderzenia z naszej strony.
  • 23'
    Tym razem to rywal zmuszony do gry w linii defensywnej.
  • 22'
    Piłka zagrana do Ciesielskiego, który uderza bez przyjęcia. Wyłapuje to gdański golkiper.
  • 21'
    Ciesielski w pole karne Lechii, wrzutka jednak zablokowana przez defensora rywali.
  • 20'
    Przejmujemy piłkę, rozgrywając spokojnie na własnej połowie.
  • 19'
    Spokojnie wznawiają gdańszczanie.
  • 18'
    Dośrodkowanie z kornera wyekspediowane za linię bramkową.
  • 17'
    Mróz zapędza się pod bramkę rywala, Lechia zmuszona wybić na rzut rożny.
  • 16'
    Bardzo wyrównany mecz w pierwszych minutach - obydwa zespoły nie chcą popełnić niepotrzebnego błędu.
  • 15'
    Wysoko wychodzi Lechia, ponownie zostajemy zmuszeni do wycofania do defensywy.
  • 14'
    Goście zamknięci pod własną bramką. Piłkę przejął Kapek.
  • 13'
    Akcja przenosi się do środka pola. Trwa okres, w którym obydwa zespoły rzadziej dochodzą do sytuacji bramkowych.
  • 12'
    Dynamiczna akcja gości zakończona pewnym wyjściem Łuczaka do przodu.
  • 11'
    Gubi się w defensywie Drylowski, presję na niego wywiera Maślanka, rywale zmuszeni wycofać do bramkarza.
  • 10'
    Długim podaniem do przodu piłkę ekspediuje golkiper gości.
  • 9'
    Góralczyk rusza bokiem boiska, akcja zakończona na linii bramkowej.
  • 8'
    Niewiadomski szarpie środkiem pola, powstrzymuje go Góralczyk.
  • 7'
    Dogranie do wychodzącego na wolne pole Guta powstrzymane przez defensywę gdańszczan.
  • 6'
    Ciesielski uwolnił się z własnej połowy, ruszając do przodu z kontrą.
  • 5'
    Łuczak krótkim podaniem do linii obrony, jednak wysokim pressingiem wychodzą gdańszczanie.
  • 4'
    Ofensywnie wychodzi Lechia, Pasy zmuszone do uspokojenia gry poprzez operowanie piłką w defensywie.
  • 3'
    Uderzenie niestety niewystarczająco precyzyjne, wpada bezpośrednio w rękawice golkipera gości.
  • 2'
    Szybki rzut wolny dla Pasów, mierzyć sprzed pola karnego będzie Gut.
  • 1'
    Od środka gdańszczanie, rozpoczynamy!
  • 11:56
    Obydwa zespoły już na murawie, za chwilę zaczynamy!
  • 11:55
    Pasy dziś w składzie: Łuczak - Mróz, Zarzycki, Kapek, Wójcik, Gut, Wojtysko, Ciesielski, Góralczyk, Maślanka, ZiewiecRezerwowi: Hamulewicz, Bociek, Chrupcała, Kwiatkowski, Płonka
  • 11:50
    Witamy z Cracovia Training Center! Przed nami pierwszy mecz Centralnej Ligi Juniorów po miesięcznej przerwie - Pasy zmierzą się z gdańską Lechią. Rozpoczynamy w południe.