Mecz zakończony Wynik meczu: 6 : 2
Wisła Sandomierz Wisła Sandomierz
  • KONIEC MECZU
  • 90'
    Koniec meczu! Zespół naszych rezerw uczcił święto wyjątkowo efektownym zwycięstwem! Druga drużyna Pasów wysoko pokonała Wisłę Sandomierz w meczu, w którym padło osiem bramek - z czego aż sześć do siatki rywali. Brawo Panowie!Dziękujemy za śledzenie naszej relacji tekstowej.
  • 89'
    Minuta do zakończenia podstawowego czasu gry.
  • 88'
    Pasy przy linii środkowej boiska, konstruujemy spokojną akcję z wykorzystaniem środka pomocy.
  • 87'
    Wznawiamy spokojnie, czas gra na korzyść Pasów.
  • 86'
    Nieco ofensywniej w ostatnich minutach zespół z Sandomierza. Wbicie piłki w pole karne jednak nieskuteczne, chwycił to Wilk.
  • 85'
    Piłkę przejął Matuszewski, samotny rajd zakończył się jednak na linii pola karnego - wślizgiem interweniował Bracik.
  • 84'
    Goście nieco zwalniają grę, prawdopodobnie wiedząc, że strata będzie już bardzo trudna do odrobienia. Piłka w środku pola.
  • 83'
    Spokojnie z linii obrony wznawia grę Supryn.
  • 82'
    Replace
    Wśród Pasów Pieńczak zastąpiony przez Jarzynkę.
  • 82'
    Pod nasze pole karne przedziera się Antochów, szybko jednak zostaje pokryty przez kilku obrońców Pasów. Bez zagrożenia.
  • 81'
    Długie podanie do Zaiwślaka niecelne, przejął to Bracik.
  • 80'
    Przerzut na drugą flankę nieudany, przejmują to sandomierzanie.
  • 79'
    Nowicki ogrywa obronę rywala na skrzydle, wdzierając się w pole karne.
  • 78'
    Matheus z dystansu, tylko boczna siatka!
  • 77'
    Pressingiem naciera Spring, broni się jednak Matheus. Pasy wciąż przy piłce.
  • 76'
    Rezerwy Pasów w ataku pozycyjnym, uspokajają ofensywne zapędy gości.
  • 75'
    Prostopadłe zagranie do Matheusa, który jednak nie dochodzi do piłki, rozgrywają goście.
  • 74'
    Obydwie strony starają się ochłonąć w kolejnych minutach drugiej połowy spotkania. Gra jednak nie zwalnia - mnóstwo strzałów w wykonaniu obydwu zespołów.
  • 73'
    Replace
    W miejsce Ożóga - Adam Malisz.
  • 72'
    Replace
    Matheus zastąpił Viniciusa.
  • 71'
    W zespole Pasów przygotowywana kolejna zmiana, tym razem podwójna.
  • 70'
    Goście ponownie zmuszeni wznowić od środka.
  • 69'
    Goal
    Drugie trafienie Sebastiana Strózika dodatkowo powiększa przewagę naszych rezerw.
  • 68'
    Goście ponownie zamknięci w polu karnym, mają problemy z wyjściem z własną akcją.
  • 67'
    Przejęcie w wykonaniu Stańczyka, który jednak szybko traci piłkę.
  • 66'
    W tym szalonym meczu grę próbują uspokoić Pasy, rozgrywając w środku pola - naciskają goście.
  • 65'
    Replace
    Diel Spring w miejsce Kacpra Serka.
  • 64'
    Zmiana przygotowywana również wśród gości.
  • 63'
    Replace
    Z boiska schodzi Biernat, w jego miejsce Kacper Nowicki.
  • 62'
    Goście od środka.
  • 61'
    Goal
    Cios za cios w drugiej połowie spotkania - z linii pola karnego uderza Budziński, już 5:2 dla Pasów!
  • 60'
    Yellow card
    Serek napomniany żółtą kartką w zespole gości.
  • 59'
    Pasy od środka.
  • 58'
    Goal
    Miłosz Matuszewski zdobywa drugą bramkę dla Wisły Sandomierz.
  • 57'
    Długie zagranie w pole karne Pasów, goście poszukują szybkiej bramki, by wrócić do meczu.
  • 56'
    Replace
    Zmiana wśród gości, w miejsce Taranka pojawia się Mateusz Chmielowiec.
  • 55'
  • 54'
    Goal
    Zza pola karnego miękko uderza Michał Wiśniewski, piłka wpada do siatki przy słupku!
  • 53'
    Piłka wraca pod pole karne gości, do strzału zbiera się Wiśniewski.
  • 52'
    Free kick
    Dośrodkowanie na Strózika niecelne, wybijają goście.
  • 51'
    Faul
    Poszkodowany pod polem karnym Wiśniewski, będzie rzut wolny dla Pasów.
  • 50'
    Próba dryblingu Viniciusa zablokowana przez boki obrony gości.
  • 49'
    Yellow card
    Kartkę ogląda Adrian Kajpust.
  • 48'
    Faul
    Faul pod polem karnym gości, będzie napomnienie dla rywali.
  • 47'
    Połowę od środka rozpoczęli goście.
  • 46'
    Replace
    Antochów za Siedleckiego.
  • 46'
    Replace
    Wśród gości Aleksander Wiśniewski zastąpił Kacpra Pieniążka.
  • 46'
    Replace
    Vestenicky'ego zastąpił Remigiusz Biernat.
  • 13:58
    Dwie zmiany wśród gości i jedna w zespole Pasów na początku drugiej połowy.
  • KONIEC I POŁOWY
  • 45'
    Koniec pierwszej połowy! Po 45 minutach prowadzimy z Wisłą Sandomierz 3:1, wracamy za kwadrans.
  • 45'
    Goal
    Rzut karny pewnie wykorzystuje Vestenicky!
  • 45'
    Yellow card
    Z bramki wychodzi Pietrasik, faulując Budzińskiego w polu karnym. Mamy "jedenastkę" dla Pasów!
  • 44'
    Minuta do zakończenia pierwszej połowy meczu.
  • 43'
    Długim, chaotycznym dograniem próbują przejąć inicjatywę gracze z Sandomierza.
  • 42'
    Mocny kontratak naszych rezerw, skrzydłem nadciąga aż trzech pasiastych zawodników! Dośrodkowanie w pole karne zablokowane.
  • 41'
    Dużo zamieszania pod bramką rywali, jednak piłkę ekspediuje finalnie Kacper Serek.
  • 40'
    Siedlecki uruchamia skrzydła w zespole gości, jednak ponownie boczni obrońcy Pasów górą.
  • 39'
    Rywale ponownie od środka.
  • 38'
    Goal
    Robert Ożóg znajduje w polu karnym kapitana naszych rezerw, Marcina Budzińskiego, zagrywając mu górną piłkę.Uderzenie Budzika z powietrza odbija się lekko od pleców Kacpra Pieniążka, myli bramkarza i wpada do siatki!
  • 37'
    Z akcją bokiem boiska rusza Robert Ożóg.
  • 36'
    Niecelne dogranie na skrzydło pod naszą bramką, przechwycił to Bracik.
  • 35'
    Kajpust rozgrywa w linii defensywnej, starając się uspokoić grę.
  • 34'
    Na 10 minut przed końcem połowy ponownie to Pasy stają się stroną dominującą. Sandomierzanie z dużymi trudnościami, nie mogą wyjść z własnej połowy.
  • 33'
    Po wznowieniu w wykonaniu gości Pasy szybko przejmują piłkę.
  • 32'
    Free kick
    Długim dograniem próbuje Budziński, przedłużenie w pole karne niestety niedokładne - przejmuje to Kajpust.
  • 31'
    Piłka po faulu przyznana Pasom, rozpoczniemy od wolnego z linii środkowej boiska.
  • 30'
    Yellow card
    Żółtą kartkę ogląda Jakub Siedlecki.
  • 29'
    Replace
    Szybka pierwsza zmiana wśród gości, za Kopczaka pojawia się Matuszewski.
  • 28'
  • 27'
    Goal
    Krzysztof Zawiślak wyrównuje stan spotkania.
  • 26'
    Tym razem atakują goście, próbując dostać się skrzydłem w nasze pole karne.
  • 25'
    Niecelnie dogrywa Stachera, pod własną bramką przy piłce zespół Wisły.
  • 24'
    Bracik rozprowadza piłkę w środku pola, goście wycofani na własnej połowie.
  • 23'
    Po raz kolejny goście próbują grać spokojniej, od własnej obrony, jednak pressingiem wychodzą Pasy.
  • 22'
    Dośrodkowanie wypiąstkowane przez golkipera z Sandomierza.
  • 21'
    Free kick
    Do stojącej piłki podchodzi Budziński.
  • 20'
    Faulowany Strózik, rzut wolny dla Pasów pod polem karnym gości.
  • 19'
    Mocne dośrodkowanie na Vestenicky'ego, ten jednak nie ma z kim rozegrać w polu karnym - uderza sam, niecelnie.
  • 18'
    Goście z Sandomierza nadal zamknięci na własnej połowie.
  • 17'
    Corner kick
    Krótkie rozegranie po obwodzie pola karnego, bez efektów - dośrodkowanie zablokowane.
  • 16'
    Strzał Budzińskiego odbity od defensywy gości, mamy rzut rożny.
  • 15'
    W środku pola Nowicki, próbę uruchomienia ataku blokuje Pieniążek.
  • 14'
    Spokojne wprowadzenie piłki do gry przez Adama Wilka.
  • 13'
    Free kick
    Wznowienie z rzutu wolnego niecelne, z bramki wychodzi Wilk, wyłapując piłkę.
  • 12'
    W ataku faulowany Zawiślak, piłka dla gości.
  • 11'
    Szybkie wznowienie golkipera gości, który uspokaja grę od defensywy.
  • 10'
    Stracona bramka nie działa pozytywnie na zespół Wisły, który daje się zepchnąć do defensywy. Tym razem górną piłką szukany Strózik, wybijają to rywale.
  • 9'
    Od środka goście.
  • 8'
    Goal
    Prostopadłe podanie w pole karne wykonane przez Vestenický'ego wykończył Sebastian Strózik i mamy szybkie prowadzenie Pasów!
  • 7'
    Wisła Sandomierz zmuszona wybić na aut po szarży Viniciusa.
  • 6'
    Pierwsze minuty zdecydowanie pod dyktando Pasów, goście bez dobrego strzału na bramkę.
  • 5'
    Skrzydłem podchodzi Budziński, rywale jednak blokują próbę dośrodkowania.
  • 4'
    Gra w środku pola, Wisła Sandomierz niezdolna do wejścia na połowę Pasów.
  • 3'
    Pressingiem wychodzą goście z Sandomierza, lecz bezskutecznie - dobre, długie dogranie do Vestenicky'ego.
  • 2'
    Rozpoczynamy od spokojnego rozegrania w linii defensywnej.
  • 1'
    Od środka Pasy, zaczynamy!
  • POCZĄTEK MECZU
  • 12:55
    Obydwa zespoły już na murawie, za chwilę zaczynamy!
  • 12:50

Dzisiejszy mecz można również śledzić w ramach transmisji wideo. Link do niej udostępniamy poniżej.

• 12:45

Znamy skład Pasów!

• 12:40
    Witamy z Cracovia Training Center! Przed nami mecz 33. kolejki III ligi, w którym rezerwy Pasów podejmą Wisłę Sandomierz. Start już o 13:00.